Nazwa forum

Opis forum


#1 2012-01-09 08:43:23

RaNo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 202
Punktów :   

Złodzieje

No to mamy 2 auta na cegłówkach w garażu. Bez kół. 23A.

Ktoś coś widział albo słyszał?

Offline

 

#2 2012-01-09 12:51:08

nietofredka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-16
Posty: 39
Punktów :   

Re: Złodzieje

Mam nadzieję że to o "naszych" złodziejach mowa :

http://www.ruczaj.net/newsy-z-osiedla/1 … oworoweroa

Offline

 

#3 2012-01-09 17:58:21

D0rian

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 62
Punktów :   

Re: Złodzieje

Czy w którychkolwiek drzwiach między klatkami a garażem jest uszkodzony zamek? Jeśli chodzi o III klatkę to nie. Według mnie, jeśli nic nie jest uszkodzone, to można podejrzewać, że ktoś ma klucze do garażu i drzwi wejściowych. Bo przecież po nocy nikt nie będzie dzwonił domofonem i mówił, że jest listonoszem. Wydaje mi się, że trzeba jak najszybciej napisać do AZ z prośbą o zmianę zamka do drzwi. Bo inaczej możemy się już nigdy nie pozbyć złodziei z garażu, a to co kradną jest co raz większe.
Według mnie to jest też dobry moment, żeby AZ bardziej nacisnąć na monitoring. Jakby był, to potencjalni złodzieje zastanowiliby się 2 razy, bo może akurat ktoś ogląda obraz z kamer.

@nietofredka
Czy to ci, to raczej nie. Artykuł sprzed pół miesiąca. Oni też kradli jak wynika z tekstu rzeczy łatwo dostępne. Musieliby mieć klucze do naszego garażu. Ja mam niestety obawy, że jest to raczej związane z ekipami remontowymi, które mogli sobie spokojnie dorobić klucze.

Offline

 

#4 2012-01-09 22:23:19

RaNo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 202
Punktów :   

Re: Złodzieje

W pierwszej klatce jest wyłamanie zamka przy pomocy łomu. Pojawiło się jakieś 3 tygodnie temu, a tej nocy uległo powiększeniu. Bardzo prawdopodobne więc, że sprawcy weszli właśnie tędy. Pytanie jak dostali się na klatkę po 2 w nocy (bo ponoć dziś o drugiej w nocy jeszcze koła były). Zamek do klatki nosi tylko niewielkie ślady prób włamania (że też mnie to już nie dziwi!) które raczej nie utorowały złodziejom drogi.

Offline

 

#5 2012-01-09 22:55:49

 Coledon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 86
Punktów :   

Re: Złodzieje

RaNo napisał:

W pierwszej klatce jest wyłamanie zamka przy pomocy łomu. Pojawiło się jakieś 3 tygodnie temu, a tej nocy uległo powiększeniu. Bardzo prawdopodobne więc, że sprawcy weszli właśnie tędy. Pytanie jak dostali się na klatkę po 2 w nocy (bo ponoć dziś o drugiej w nocy jeszcze koła były). Zamek do klatki nosi tylko niewielkie ślady prób włamania (że też mnie to już nie dziwi!) które raczej nie utorowały złodziejom drogi.

Jeśli 3 tygodnie temu było już wyłamanie zamka to czemu nie zostało zgłoszone aby zamek został wymieniony? Tym bardziej że był okres świąteczny i dużo osób wyjeżdżało.

Przecież AZ w miarę szybko działa w takich sprawach.

A wejście na klatkę to nie problem - przecież kody do domofonu są jeszcze "robocze" i pewnie każda ekipa remontowa je znała.

Niestety jeśli jako mieszkańcy nie będziemy sami zwracali uwagi na takie sprawy to żaden monitoring Nam nie pomoże (ale i tak mam nadzieję że już niedługo pojawi się ten monitoring)

Coledon

Ostatnio edytowany przez Coledon (2012-01-09 23:21:53)


Seks jest jak Prusakolep, kusi, wabi, nęci

Offline

 

#6 2012-01-09 23:24:26

D0rian

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 62
Punktów :   

Re: Złodzieje

@RaNo
Łał... ciekawe którędy mogli wejść? Wy (czyli ludzie z klatki I) tego nie zgłosiliście? Czy AZet to olał? U nas w klatce III jak były właśnie problemy z zamkiem, to kiedy ja już zadzwoniłem to powiedziano mi, że już o tym wiedzą bo jestem kolejną osobą, która dzwoni w tej sprawie. Minęło ok 3 dni i naprawione. Wg. mnie warto zgłaszać takie "drobiazgi" jak najszybciej bo później dzieje się jak się dzieje.

Offline

 

#7 2012-01-10 22:48:45

RaNo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 202
Punktów :   

Re: Złodzieje

Ja nie zgłosiłem. I zrobiłem to perfidnie (i teraz mam za swoje!) bo ilekroć coś do tej pory AZ-owi zgłaszałem to byłem pierwszy (zawsze z ciekawości ich pytam czy już wiedzieli). Ech...

Swoją drogą, to coś trzeba z tymi drzwiami do garażu zrobić, bo one niby wyglądają na solidne, a jak widać w I klatce, że to wszystko pic na wodę. Sugeruję jakieś wzmocnienie na linii zamka przynitowane, itp. Zapewne nie trzeba od razu wymieniać całych trzwi.

Ostatnio edytowany przez RaNo (2012-01-10 22:50:47)

Offline

 

#8 2012-01-11 20:50:33

D0rian

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 62
Punktów :   

Re: Złodzieje

AZ napisał:

W nawiązaniu do Pana maila informuję, że zamontowany zostanie u Państwa system Master Key.
Pozwoli to na weryfikację osób dorabiających klucze. System został już zamówiony. Liczę, że za 2-3 tygodnie nastąpi wymiana zamków

Z tego co pamiętam te klucze mają też być do śmietnika. Ciekawe czy to będzie to o czym kiedyś wspominali? Zobaczymy za 2-3 tygodnie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ehotelsreviews.com ciechocinek sale konferencyjne http://komputeryursus.pl