Nazwa forum

Opis forum


#1 2012-03-03 20:09:32

 dootka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 39
Punktów :   

worki ze śmieciami wzbogające krajobraz

Wyrzucając dzisiaj smieci (oczywiscie mialam przy sobie nasz cudowny, magiczny, jakze nam potrzebny klucz do wszystkiego i wyrzuciłam te smieci do kontenera) zauwazyłam na chodniku przed wiata "piekna" kupke workow ze smieciami. Jesli tak dalej pojdzie to wiosna bedziemy miec nie tylko ciekawy krajobraz ale też wychodząc na balkon bedziemy oddychać swiezym i pachnącym śmieciami powietrzem.
Teraz sie zastanawiam co gorsze: niegrozny,glodny bezdomny szukajacy resztek jedzenia w otwartej wiacie smietnikowej czy wysypisko na dziedzincu przy zamknietej wiacie....

Ostatnio edytowany przez dootka (2012-03-03 20:10:06)

Offline

 

#2 2012-03-04 01:42:03

 krzyhood

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 177
Punktów :   

Re: worki ze śmieciami wzbogające krajobraz

A mnie zastanawia czy u nas na osiedlu sa tacy leniwi syfiarze, ktorzy kiedy ida ze smieciami to nie zabierają klucza, czy to przypadkowi zostawiają te worki. Zamiast zadbać o porządek, to jak zwykle zero myslenia i syf, to ja nie chce wiedziec jak u nich w domu wyglada...no comments

Offline

 

#3 2012-03-04 23:09:59

Misiaki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-13
Posty: 19
Punktów :   

Re: worki ze śmieciami wzbogające krajobraz

Zgadzam się i zupełnie nie rozumiem zachowania osób, które zostawiają te worki pod drzwiami śmietnika i im to nie przeszkadza, nie widzą, że coś jest nie tak - niestety to kolejny przejaw myślenia wyłącznie o sobie. Jeśli ktoś zapomniał klucza, to niech po niego wróci (to niedaleko), a jeżeli to studenci, którzy może z jakichś powodów klucza nie posiadają, to niech poproszą właściciela lokalu, a zapewne im da. Proste. Pozostaje mieć nadzieję, że to jedynie początkowe trudności z dostosowaniem się do nowych zasad.

Offline

 

#4 2012-03-27 14:35:35

 konwil

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 266
Punktów :   

Re: worki ze śmieciami wzbogające krajobraz

Worki ze śmiecimi zniknęły i już się nie pojawiają, śmietnik mamy zamykany, ale ja nadal wchodząc do wnętrza altany czuję się jak na wysypisku. Śmieci wyrzucamy byle jak, byle gdzie (niektórzy nie wiedzą po co stoi ten żółty kontener), zostawiając dużo odpadów poza kontenerami, wewnątrz altany. Szczerze pisząc nasz śmietnik wygląda dokładnie tak, jak śmietnik na jakimś >>starym osiedlu<<, którego spodziewałem się już nie oglądać. Może to taka cecha śmietników? To taka dygresja, połączona z apelem o segregowanie (nie segregację) śmieci wg możliwości, które są nam dostępne.

Pzdr.,
konwil

PS: A może zbyt wcześnie zabrano nam kontener na gruz i inne odpadki?

Offline

 

#5 2012-03-27 17:30:44

RaNo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 202
Punktów :   

Re: worki ze śmieciami wzbogające krajobraz

Czyli w skrócie: żółty pojemnik służy do odpadów recyclowalnych, pozostałe do pozostałych odpadów, a podłoga wyłącznie do chodzenia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.przemiarki.pun.pl ciechocinek sale konferencyjne http://komputeryursus.pl