Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2013-12-31 11:22:05

czarlin

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 7
Punktów :   

śmietnik

Witam,
chciałam poddać temat do dyskusji na temat śmietnika.
Z tego co widzę to mieszkańcy naszego osiedla dzielnie wzięli się za segregowanie odpadów i żółte kontenery na śmieci zapełniają się zdecydowanie szybciej niż niebieskie. Warto może byłoby rozważyć wymianę jednego niebieskiego kontenera na żółty. Opłaty z tego co się orientuję byłyby pewnie minimalnie mniejsze.
Przechodząc ostatnio obok nowego bloku Inter-Budu na Bobrzyńskiego 21 zauważyłam, że wiata śmietnikowa podzielona jest tam na 2 części - osobno dla mieszkańców i osobno dla lokali. Nie wiem jak to u nas wygląda z opłatami za wywóz smieci dla lokali , ale mam wrażenie, że 2 przedszkola, złobki, restauracja czy sklep produkują sporo śmieci i patrząc na to co jest w kontenerach mam wrażneie, że to dzięki tym lokalom śmietniki są ciągle przepełnione. Może warto byłoby rozważyć taki podział wiaty śmietnikowej również u nas i przedyskutować to na forum i na najbliższym zebraniu mieszkańców.

Offline

 

#2 2013-12-31 18:31:12

RaNo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 202
Punktów :   

Re: śmietnik

Popieram. Szczególnie, że właściciele lokali płacą jak za 1 osobę. I że nie segregują śmieci...

Offline

 

#3 2014-01-09 23:08:27

papasza

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 64
Punktów :   

Re: śmietnik

Ja zdecydowanie popieram dodanie jednego żółtego śmietnika, bo rzeczywiscie z moich obserwacji wynika, ze zapelniaja sie one szybciej niz niebieskie.

Jesli chodzi natomiast o kwestie podziału smietnika z lokalami usługowymi to tutaj mam ambiwalentne uczucia, a wiec póki co wstrzymam sie od glosu, zeby troche poobserwowac jeszcze oraz wysluchac innych spostrzezen.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GrĂśmitz- Center II App 04 inkl WLAN www.ehotelsreviews.com smk edu kz