Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-01-04 12:30:20

cross

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-15
Posty: 66
Punktów :   

zebranie wspólnoty-wpisujemy tematy!!!

Zgodnie z ustawą o wspólnotach mieszkaniowych w pierwszym kwartale tego roku znowu się spotkamy:)
Proponuję w tym miejscu zebrać zagadnienia, które chcielibyśmy na zebraniu podjąć, aby spotkanie poszło szybciej i abyśmy o niczym nie zapomnieli.
1. Namalowanie linii ułatwiających parkowanie.
2. Sprawa śmietnika.

Ostatnio edytowany przez cross (2014-01-04 12:31:26)

Offline

 

#2 2014-01-04 21:34:51

RaNo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 202
Punktów :   

Re: zebranie wspólnoty-wpisujemy tematy!!!

3. Więcej roślinek. Wszędzie.

Offline

 

#3 2014-01-05 12:23:56

 konwil

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 266
Punktów :   

Re: zebranie wspólnoty-wpisujemy tematy!!!

1. Namalowanie linii ułatwiających parkowanie.
2. Sprawa śmietnika.
3. Więcej roślinek. Wszędzie.
4. Monitoring w 23 (miał być, a nie ma).
5. Szpecące "byłe" reklamy po najemcach lokali (zwłaszcza ta przy pierogarni).
6. Woda w garażu, poz. -2, w 23 (co to za plandeki rozciągnięto ponad samochodami?).
7. Fotokomórki w klatkach schodowych (nagminnie niedziałające lampy).
8. Znaki informujące o drodze pożarowej (dziedziniec, obiecane już dawno temu przez p. B. Ożoga).

Offline

 

#4 2014-01-07 00:54:56

 krzyhood

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 177
Punktów :   

Re: zebranie wspólnoty-wpisujemy tematy!!!

1. Namalowanie linii ułatwiających parkowanie.
2. Sprawa śmietnika.
3. Więcej roślinek. Wszędzie.

RaNo napisał:

3. Więcej roślinek. Wszędzie.
wlasnie, czy sprawa zamiany kory na trawnik byla przeglosowana?? bo jesli tak to tez nie zostalo to zrobione, tez trzeba czekac do wiosny...?

4. Monitoring w 23 (miał być, a nie ma).
5. Szpecące "byłe" reklamy po najemcach lokali (zwłaszcza ta przy pierogarni).
6. Woda w garażu, poz. -2, w 23 (co to za plandeki rozciągnięto ponad samochodami?).
7. Fotokomórki w klatkach schodowych (nagminnie niedziałające lampy).
8. Znaki informujące o drodze pożarowej (dziedziniec, obiecane już dawno temu przez p. B. Ożoga).
9. Tabliczki na drzwiach wejściowych do klatek ułatwiające lokalizację mieszkań (numery od do), aby za kazdym razem nikt nie pytał "a która to klatka?"
10. Częstsze sprzątanie klatek i umycie w końcu tych szyb nad wejściem do klatek bo są już prawie czarne

Ostatnio edytowany przez krzyhood (2014-01-07 01:05:03)

Offline

 

#5 2014-01-07 08:51:34

 konwil

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 266
Punktów :   

Re: zebranie wspólnoty-wpisujemy tematy!!!

krzyhood napisał:

wlasnie, czy sprawa zamiany kory na trawnik byla przeglosowana?? bo jesli tak to tez nie zostalo to zrobione, tez trzeba czekac do wiosny...?

No właśnie... Zostało przegłosowane, jak najbardziej. Ale Drogi Sąsiedzie pod spodem [pod dziedzińcem] stoi m.in. mój samochód, na który cieknie woda. Co więcej: pod korą jest beton, także trawę trzeba będzie podlewać, co nie pomoże sprawie osuszenia >>wilgotnego garażu<<, poz. -2, w 23.

Nie wiem czyją inicjatywą była ta uchwała, ale ów Sąsiad chyba nie wziął pod uwagę warunków, nazwijmy to, technicznych. I chyba każdy głosujący ZA również ich nie rozważył. Dlatego, kiedy rozmawiałem w lipcu z p. M. Tatar, bardzo ją prosiłem o inne rozwiązanie tej sprawy, bo po prostu boję się konsekwencji, jw.

Pzdr.,
konwil

Ostatnio edytowany przez konwil (2014-01-07 08:55:54)

Offline

 

#6 2014-01-29 12:02:04

RaNo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 202
Punktów :   

Re: zebranie wspólnoty-wpisujemy tematy!!!

Nad Holland Tunnel i nad Lincoln Tunnel płynie nawet rzeka (Hudson River) i jakoś nic nie cieknie. Nie rozumiem jak można było nie wyegzekwować naprawy przecieku u gwaranta.

1. Namalowanie linii ułatwiających parkowanie.
2. Sprawa śmietnika (wysokość opłat dla lokali użytkowych; więcej żółtych kubłów).
3. Więcej roślinek. Wszędzie.
3.1. Przegłosowana już trawa zaiast kory - dlaczego jej nie ma?
4. Monitoring w 23 (miał być, a nie ma).
5. Szpecące "byłe" reklamy po najemcach lokali (zwłaszcza ta przy pierogarni, ale także przy Rarytasie/Magdalence).
6. Woda w garażu, poz. -2, w 23 (co to za plandeki rozciągnięto ponad samochodami?).
7. Fotokomórki w klatkach schodowych (nagminnie niedziałające lampy).
8. Znaki informujące o drodze pożarowej (dziedziniec, obiecane już dawno temu przez p. B. Ożoga).
9. Tabliczki na drzwiach wejściowych do klatek ułatwiające lokalizację mieszkań (numery od do), aby za kazdym razem nikt nie pytał "a która to klatka?"
10. Częstsze sprzątanie klatek i umycie w końcu tych szyb nad wejściem do klatek bo są już prawie czarne
11. Montaż nakładek na bramy wejściowe unimożliwiających otwarcie zamka przy użyciu spinacza biurowego / śrubokręta (rygiel/języczek widoczny jest z zewnątrz - wystarczy go tym spinaczem/śrubokrętem wcisnąć).

Offline

 

#7 2014-01-29 13:40:53

 konwil

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 266
Punktów :   

Re: zebranie wspólnoty-wpisujemy tematy!!!

RaNo napisał:

Nad Holland Tunnel i nad Lincoln Tunnel płynie nawet rzeka (Hudson River) i jakoś nic nie cieknie. Nie rozumiem jak można było nie wyegzekwować naprawy przecieku u gwaranta.

Bardzo ciekawa uwaga. A skąd wiesz, że nie próbowano? Poza tym z inżynierskiego punktu widzenia to co napisałeś powyżej to hi-tech w porównaniu do naszego podwórka i na pewno nikt nie będzie tu wykonywał takiej rzeczy. W garaż poz. -2 cieknie od początku. Administracja twierdzi, że wykonawca z tym walczy - faktycznie prawie tam mieszkają. Ale może przestanie walczyć jeśli zaczniemy podlewać wyżej trawę, co? Nie pomyślałeś o tym? A w ogóle to dziękuję Ci za zrozumienie mojego problemu i generalne potraktowanie tematu czyli: >>ja chcę trawę, a jak mu cieknie, to trzeba było...<< Wujek Dobra Rada nam tu chyba nie pomoże, a jedynie wspólnie wypracowane rozwiązanie problemów stanu rzeczywistego.

RaNo - nie obraź się, ale Twoja wypowiedź chyba nie była zbyt trafna. Mam nadzieję jednak, że poważnie traktujesz problem, o którym wspomniałem. Tu potrzebne rozwiązanie, a nie tego typu opinie.

Pzdr.,
konwil

PS:
1. Namalowanie linii ułatwiających parkowanie.
2. Sprawa śmietnika (wysokość opłat dla lokali użytkowych; więcej żółtych kubłów).
3. Więcej roślinek. Wszędzie.
3.1. Przegłosowana już trawa zaiast kory - dlaczego jej nie ma?
4. Monitoring w 23 (miał być, a nie ma).
5. Szpecące "byłe" reklamy po najemcach lokali (zwłaszcza ta przy pierogarni, ale także przy Rarytasie/Magdalence).
6. Woda w garażu, poz. -2, w 23 (co to za plandeki rozciągnięto ponad samochodami?).
7. Fotokomórki w klatkach schodowych (nagminnie niedziałające lampy).
8. Znaki informujące o drodze pożarowej (dziedziniec, obiecane już dawno temu przez p. B. Ożoga). Znak stoi
9. Tabliczki na drzwiach wejściowych do klatek ułatwiające lokalizację mieszkań (numery od do), aby za kazdym razem nikt nie pytał "a która to klatka?"
10. Częstsze sprzątanie klatek i umycie w końcu tych szyb nad wejściem do klatek bo są już prawie czarne
11. Montaż nakładek na bramy wejściowe unimożliwiających otwarcie zamka przy użyciu spinacza biurowego / śrubokręta (rygiel/języczek widoczny jest z zewnątrz - wystarczy go tym spinaczem/śrubokrętem wcisnąć).
12. Co to za pęknięcia (budynku?) w klatce IV w 23?
13. Czas reakcji konserwatora ws. wymiany żarówek/świetlówek - ciemno w garażach, ciemno wokół bloków. Ile można czekać i czy należy zgłaszać każdorazowo?

Ostatnio edytowany przez konwil (2014-01-29 18:25:19)

Offline

 

#8 2014-01-29 18:50:34

RaNo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 202
Punktów :   

Re: zebranie wspólnoty-wpisujemy tematy!!!

Hi-tech? Tamte tunele mają po 90 lat! A my mamy budynek z 21 wieku... Hello! Może ktoś wreszcie powinien zrozumieć, że wykonawca zobowiązany jest wady po prostu naprawić, a nie "prawie tu mieszkać"... I co z tego że "prawie tu mieszka", jak efektu nie ma? (cieknie? cieknie!) Dla mnie to jest dziwne w ogóle, że ta naprawa tle trwa. Trawa na poziomie ziemi jest czymś normalnym. Nienormalnym jest to, żeby nie móc jej posiać tylko dlatego, że ktoś odwalił fuszerę na dole.


1. Namalowanie linii ułatwiających parkowanie.
2. Sprawa śmietnika (wysokość opłat dla lokali użytkowych; więcej żółtych kubłów).
3. Więcej roślinek. Wszędzie.
3.1. Przegłosowana już trawa zaiast kory - dlaczego jej nie ma?
4. Monitoring w 23 (miał być, a nie ma).
5. Szpecące "byłe" reklamy po najemcach lokali (zwłaszcza ta przy pierogarni, ale także przy Rarytasie/Magdalence).
6. Woda w garażu, poz. -2, w 23 (co to za plandeki rozciągnięto ponad samochodami?).
7. Fotokomórki w klatkach schodowych (nagminnie niedziałające lampy).
8. [skreślony]
9. Tabliczki na drzwiach wejściowych do klatek ułatwiające lokalizację mieszkań (numery od do), aby za kazdym razem nikt nie pytał "a która to klatka?"
10. Częstsze sprzątanie klatek i umycie w końcu tych szyb nad wejściem do klatek bo są już prawie czarne
11. Montaż nakładek na bramy wejściowe unimożliwiających otwarcie zamka przy użyciu spinacza biurowego / śrubokręta (rygiel/języczek widoczny jest z zewnątrz - wystarczy go tym spinaczem/śrubokrętem wcisnąć).
12. Co to za pęknięcia (budynku?) w klatce IV w 23? A także na wiacie śmietnikowej (po lewej i prawej stronie metr nad ziemią)?
13. Czas reakcji konserwatora ws. wymiany żarówek/świetlówek - ciemno w garażach, ciemno wokół bloków. Ile można czekać i czy należy zgłaszać każdorazowo?

Offline

 

#9 2014-01-29 20:17:27

 konwil

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 266
Punktów :   

Re: zebranie wspólnoty-wpisujemy tematy!!!

Zgadzam się z Tobą w 100%. A wiesz jak się robi takie tunele? To jest właśnie inżynierski hi-tech - więc nie wiem czemu rzucasz tutaj datami. I nie musisz już pisać o tym co wykonawca powinien, bo trafiasz pod zły adres - powiesiłem już tutaj dużo przysłowiowych psów na naszym drogim deweloperze. Ale jak mogłeś przeczytać - bo nie wiem czy wierzysz czy nie (naprawdę...) - cieknie, kapie mi na miejsce postojowe i dopóki to się nie zmieni - nie będę entuzjastą trawnika. Pomijam inne powody.

Jeszcze taka dygresja: kiedyś walczyłem o miejsca postojowe pod oknami 23A. I co? Efektu brak - bo deweloper zasypał je korą, a mieszkańcom to przypasowało (jest o tym temat: http://przemiarki.pun.pl/viewtopic.php?id=66). Zwłaszcza tym, którzy mają powyżej okna. Miałem mapkę, obietnicę Marti Solanesa, rozmawiałem z Administracją, ale... Ale odpuściłem, bo rozumiem, że ktoś może nie chcieć parkingu tam, gdzie pojawiła się - nazwijmy to - zieleń. Ja się do Ciebie staram pisać merytorycznie, a Ty mi ripostujesz tym, co powinno było być zrobione, wspominasz o epoce, w której żyjemy, bagatelizujesz dokonania inżynierii lądowej (faktycznie - takie tunele to betka ) czy wreszcie uczysz poruszania się w realiach konsumenckich... I co? Wszystko to wiem. Ale co to zmienia i/lub pomaga w kwestii problemu. Jak napisałem wyżej: Ty chcesz trawę, a to że kapie to już mój problem... NC.

Z mojej strony temat zamykam, podyskutujemy na zebraniu. Mam nadzieję. A w międzyczasie RaNo, zapraszam na PW, pokażę o co mi chodzi, jeśli masz ochotę.

konwil

Ostatnio edytowany przez konwil (2014-01-29 20:27:14)

Offline

 

#10 2014-02-03 19:19:30

 krzyhood

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 177
Punktów :   

Re: zebranie wspólnoty-wpisujemy tematy!!!

1. Namalowanie linii ułatwiających parkowanie.
2. Sprawa śmietnika (wysokość opłat dla lokali użytkowych; więcej żółtych kubłów).
3. Więcej roślinek. Wszędzie.
3.1. Przegłosowana już trawa zaiast kory - dlaczego jej nie ma?
4. Monitoring w 23 (miał być, a nie ma).
5. Szpecące "byłe" reklamy po najemcach lokali (zwłaszcza ta przy pierogarni, ale także przy Rarytasie/Magdalence).
6. Woda w garażu, poz. -2, w 23 (co to za plandeki rozciągnięto ponad samochodami?).
7. Fotokomórki w klatkach schodowych (nagminnie niedziałające lampy).
8. [skreślony]
9. Tabliczki na drzwiach wejściowych do klatek ułatwiające lokalizację mieszkań (numery od do), aby za kazdym razem nikt nie pytał "a która to klatka?"
10. Częstsze sprzątanie klatek i umycie w końcu tych szyb nad wejściem do klatek bo są już prawie czarne
11. Montaż nakładek na bramy wejściowe unimożliwiających otwarcie zamka przy użyciu spinacza biurowego / śrubokręta (rygiel/języczek widoczny jest z zewnątrz - wystarczy go tym spinaczem/śrubokrętem wcisnąć).
12. Co to za pęknięcia (budynku?) w klatce IV w 23? A także na wiacie śmietnikowej (po lewej i prawej stronie metr nad ziemią)?
13. Czas reakcji konserwatora ws. wymiany żarówek/świetlówek - ciemno w garażach, ciemno wokół bloków. Ile można czekać i czy należy zgłaszać każdorazowo?

Numery mieszkan w danej klatce pojawily sie (przynajmniej jesli chodzi o 23A), czyli zebranie blisko:)

Offline

 

#11 2014-02-04 08:04:44

 konwil

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 266
Punktów :   

Re: zebranie wspólnoty-wpisujemy tematy!!!

krzyhood napisał:

Numery mieszkan w danej klatce pojawily sie (przynajmniej jesli chodzi o 23A), czyli zebranie blisko:)

krzyhood, a gdzie konkretnie? Dzisiaj rano srogim, mroźnym spojrzeniem zerknąłem na wszystkie klatki. I w 23, i w 23A. Nie ma żadnych tabliczek z numerami w okolicach domofonów. Może widziałeś efekt tymczasowy (?) - próbny montaż ???

W zw. z tym:
1. Namalowanie linii ułatwiających parkowanie.
2. Sprawa śmietnika (wysokość opłat dla lokali użytkowych; więcej żółtych kubłów).
3. Więcej roślinek. Wszędzie.
3.1. Przegłosowana już trawa zaiast kory - dlaczego jej nie ma?
4. Monitoring w 23 (miał być, a nie ma).
5. Szpecące "byłe" reklamy po najemcach lokali (zwłaszcza ta przy pierogarni, ale także przy Rarytasie/Magdalence).
6. Woda w garażu, poz. -2, w 23 (co to za plandeki rozciągnięto ponad samochodami?).
7. Fotokomórki w klatkach schodowych (nagminnie niedziałające lampy).
8. [skreślony]
9. Tabliczki na drzwiach wejściowych do klatek ułatwiające lokalizację mieszkań (numery od do), aby za kazdym razem nikt nie pytał "a która to klatka?"
10. Częstsze sprzątanie klatek i umycie w końcu tych szyb nad wejściem do klatek bo są już prawie czarne
11. Montaż nakładek na bramy wejściowe unimożliwiających otwarcie zamka przy użyciu spinacza biurowego / śrubokręta (rygiel/języczek widoczny jest z zewnątrz - wystarczy go tym spinaczem/śrubokrętem wcisnąć).
12. Co to za pęknięcia (budynku?) w klatce IV w 23? A także na wiacie śmietnikowej (po lewej i prawej stronie metr nad ziemią)?
13. Czas reakcji konserwatora ws. wymiany żarówek/świetlówek - ciemno w garażach, ciemno wokół bloków. Ile można czekać i czy należy zgłaszać każdorazowo?

Pzdr.,
konwil

Ostatnio edytowany przez konwil (2014-02-04 08:05:22)

Offline

 

#12 2014-02-04 16:02:03

 krzyhood

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 177
Punktów :   

Re: zebranie wspólnoty-wpisujemy tematy!!!

konwil napisał:

krzyhood napisał:

Numery mieszkan w danej klatce pojawily sie (przynajmniej jesli chodzi o 23A), czyli zebranie blisko:)

krzyhood, a gdzie konkretnie? Dzisiaj rano srogim, mroźnym spojrzeniem zerknąłem na wszystkie klatki. I w 23, i w 23A. Nie ma żadnych tabliczek z numerami w okolicach domofonów. Może widziałeś efekt tymczasowy (?) - próbny montaż ???

Pzdr.,
konwil

W zasadzie to nie są tabliczki a naklejki przyklejone na gorze drzwi na szybie w rogu:D Ledwo widoczne, wiec nie zaszaleli, chyba, że to jest tymczasowe

Offline

 

#13 2014-02-07 00:11:31

papasza

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 64
Punktów :   

Re: zebranie wspólnoty-wpisujemy tematy!!!

Współsąsiedzi,
Odnośnie punktu 13:

"Czas reakcji konserwatora ws. wymiany żarówek/świetlówek - ciemno w garażach, ciemno wokół bloków. Ile można czekać i czy należy zgłaszać każdorazowo?"

Wydaje mi się, że ten punkt nie ma sensu. W moim rozumieniu: oczywiście, że należy zgłaszać każdorazowo jeśli oczekujemy szybkiej reakcji /naprawy. Przecież konserwator to nie jest gość, który dokonuje codziennego obchodu. Awarię czy usterkę (np żarówki) w naszym bloku najszybciej zauważamy my - mieszkańcy. Nie ma co czekać i liczyć, że konserwator sam domyśli się, czy aby czasem jakaś żarówki nam nie trzeba wymienić . Wysłanie szybkiego maila z info o awarii/usterce, czy też telefon do AZ - to wykonuje się w dzisiejszych czasach "od strzała". Otóż proszę Państwa - Przykład: ostatnie wypalenie żarówek i ciemności w garażu na -1 (w styczniu). Ciemności trwały grubo ponad tydzień, czy dwa, a może nawet dłużej. Z premedytacją tym razem nie dzwoniłem, ponieważ zawsze to robię, gdy tylko w mojej klatce zauważę np. zepsutą windę, zepsute drzwi do klatki, ... etc. Tym razem chciałem zaobserwować zdolności "poczuwania się" naszej Wspólnoty. Długo czekałem, aż światło zostanie naprawione. Niestety nie doczekałem się i w końcu jednak postanowiłem sam dać znać AZ-etowi. Zarządca podziękował mi za informację, i po czym oznajmił, że już przekazują do konserwatora. Bodajże na drugi dzień nastała jasność w garażu. I teraz pytanie, które sobie zadaję to: Czy rzeczywiście ja byłem pierwszym (po takim czasie!), który poinformował o tej awarii? Wychodziłoby, że tak...
Podsumowując: Drodzy forumowicze, nie chciałbym tutaj wyjść na mądralę, chciałem tylko grzecznie zwrócić uwagę, że nie możemy wymagać od Zarządcy reakcji na usterkę, której nawet nikt mu nie zgłosił! Jeśli zależy nam, aby jakaś usterka była sprawnie usunięta,  zgłaszajmy gdy ją zauważymy - nie czekajmy aż ktoś za nas to zrobi. Kierowanie tutaj pretensji na zebraniu w kierunku AZ czy konserwatora w postaci punktu 13, byłoby po prostu nietaktem i postawą roszczeniową. Na punkt 13 obawiam się, że AZ i tak nie znajdzie innej rady niż ta, o której piszę (zgłasznie usterek!), a więc moim zdaniem szkoda czasu na zebraniu na omawianie tego tematu, a na pewno będzie spooro tematów do poruszenia . Co innego gdyby sytuacja wyglądała tak, że my zgłaszamy Zarządcy usterkę i potem czekamy długo, aż zostanie ona usunięta. Ja na podstawie moich doświadczeń mogę tylko powiedzieć (a tak jak pisałem, z reguły zgłaszam usterki do AZ gdy je tylko zauważę), że czas reakcji AZ jest naprawdę nienaganny.

Mam nadzieję, że choć trochę przekonałem
Pozdrawiam współlokatorów.

Offline

 

#14 2014-02-07 08:13:33

 konwil

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 266
Punktów :   

Re: zebranie wspólnoty-wpisujemy tematy!!!

papasza, widzisz... mam dokładnie takie samo zdanie. Ale wiem też na czym polega administracja nieruchomością, a przynajmniej na czym polegać powinna. Otóż, wg moich informacji AZ jest "na budynku" kilka razy w tygodniu. Jako administrator chyba widzi co się dzieje i także może reagować. Szczerze mówiąc zgłaszałem już tyle rzeczy do AZ-tu, tak często, że zacząłem odnosić wrażenie, że mają już dość takich pierdółkowatych spraw. Oczywiście za każdym razem dziękowali, ale być może to tylko kulturalna forma odpowiedzi zwrotnej. I cóż, moje pytanie do nich miało polegać właśnie na tym: czy takie bzdety jak spalona żarówka mamy zgłaszać każdorazowo? Jeśli tak, telefony mogą pojawić się kilka razy dziennie - a to chyba nie o to chodzi. Oczekiwałbym tego, że AZ przynajmniej raz w tygodniu (może rzadziej?) spróbuje przejść garaże, klatki schodowe i dziedziniec - jak to rzekomo powinni robić. Wówczas gros rzeczy, które zgłaszamy sprawdziliby namacalnie. Nie tylko oświetlenie...

Mam nadzieję, że choć trochę przekonałem

Pozdrawiam,
konwil

Offline

 

#15 2014-02-07 13:56:35

RaNo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 202
Punktów :   

Re: zebranie wspólnoty-wpisujemy tematy!!!

konwil napisał:

Szczerze mówiąc zgłaszałem już tyle rzeczy do AZ-tu, tak często, że zacząłem odnosić wrażenie, że mają już dość takich pierdółkowatych spraw.

Nie martw się, konwil, nie jesteś sam, ja też mam podobne odczucie za każdym razem gdy coś im zgłaszam :-)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
berlin-hotel.pl remonty dachów warszawa hotel ciechocinek DG House Wrocław