Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-10-03 00:25:12

admin_przemiarki

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-02
Posty: 6
Punktów :   

Cześć.

Cześć.
Fajnie, że zajrzałeś na forum mieszkańców budynków 23 i 23A przy ulicy Przemiarki.
Więc prawdopodobnie jesteś jednym z mieszkańców jednego z tychże.
Forum powstało, abyśmy mogli się ze sobą na bieżąco sprawnie komunikować. Problemów, pomysłów pewnie nie będzie mało, a więc zróbmy burzę mózgów.
Co tu dużo gadać - zarejestruj się na forum i bądź na bieżąco.
Korzystaj z rad tu zawartych jak również dawaj swoje.

Do zobaczenia / usłyszenia / napisania.


/admin

Offline

 

#2 2010-10-09 17:14:14

kamre

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 118
Punktów :   

Re: Cześć.

Widzę, że ktoś mnie ubiegł z założeniem forum .

Offline

 

#3 2010-10-12 11:17:30

papasza

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 64
Punktów :   

Re: Cześć.

Serwus!
Dobry ruch z założeniem forum. Teraz tylko czekać aż będzie nas więcej...

Offline

 

#4 2010-10-12 16:41:08

Minia&Misio

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 35
Punktów :   

Re: Cześć.

Witam,

świetny pomysł!

Proponujemy od razu poinformować o nim administrację budynku i nie tylko zaproponować dołączenie do forum, ale również przesłanie info o jego istnieniu wszystkim mieszkańcom- mają bazę danych, bo czasem piszą coś do nas. Ich mail : biuro@az.nieruchomosci.pl

Pozdrawiamy

Offline

 

#5 2010-10-13 18:05:00

crafter

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 17
Punktów :   

Re: Cześć.

witam wszystkich
Mnie też ktoś ubiegł:), nawet już założyłem na www.przemiarki.crafter.net.pl tylko zapomnialem poinformować:). Forum może być tylko prosiłbym o przeniesienie skryptu na prywatny serwer żeby nie było reklam, bo to wkurzające trochę.
pozdrawiam.

Offline

 

#6 2010-10-15 15:16:08

 Milady

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-15
Posty: 145
Punktów :   

Re: Cześć.

Witam Wszystkich Sąsiadów !!!


Bardzo się cieszę, że w końcu powstało forum mieszkańców Przemiarki 23 i 23A. Oby jak najwięcej obecnych i przyszłych mieszkańców się tu zarejestrowało. Ja dopiero czekam na oddanie mieszkania w inwestycji 23A, więc mam niewielkie pojęcie o sprawach naszej wspólnoty. Mam nadzieję, że dzięki informacjom na forum szybko nadrobię zaległości w tej dziedzinie.


/ Wasza Sąsiadka

Offline

 

#7 2010-10-18 20:16:05

cyp3r

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-18
Posty: 26
Punktów :   

Re: Cześć.

Witam,
pomysł zacny, znacznie ułatwi to funkcjonowanie i najpewniej utworzenie wspólnoty.
Nawiązując do poprzednich postów, jestem w posiadaniu serwera na którym można postawić skrypt forum phpBB, ale byłaby konieczna ponowna rejestracja itp. A na reklamy najlepszy adBlock/flashBlock.

Ostatnio edytowany przez cyp3r (2010-10-18 20:17:50)

Offline

 

#8 2010-10-18 23:32:15

admin_przemiarki

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-02
Posty: 6
Punktów :   

Re: Cześć.

No ja bym już serwera i domeny już nie zmieniał, oczywiście nie z racji tego że to "moja inicjatywa"...etc, a z bardziej pragmatycznego punktu widzenia:

W końcu jakaśtam maszyna już ruszyła (może jeszcze nie na pełnych obrotach, ale jednak ruszyła), a więc nie wiem czy warto teraz dokonywać przenosin...tak jak pisze cyp3r: ponowna rejestracja, rozpropagowanie nowego adresu, prawdopodobnie utrata tej garstki postów...etc.
W dodatku moim zdaniem lepiej, żeby była to domena i serwer "neutralny", bo czyjaś prywatna domena/subdomena może kiedyś wygasnąć, ktoś może się przeprowadzić, albo różne inne tego typu historie... i wtedy za jakiś czas, gdy już się porządnie rozkręci, może nagle zabraknąć tego dobrodziejstwa

Ale żeby zatrzeć wrażenie, że próbuję upierać się przy "swoim forum", od razu dementuję . Jest mi to zupełnie obojętne jakie/czyje to będzie forum. Chodzi mi tylko o sprawny ruch komunikacyjny między mieszkańcami wiadomych dwóch budynków.

No ale jeśli większość będzie uważać, że należy dokonać przenosin, bez problemu oddam pałeczkę

Mam nadzieję, że forum, na jakimkolwiek serverze by nie stało, pomoże nam mocno się zorganizować a co za tym idzie ulepszać warunki mieszkaniowe, w jakich przyjdzie nam mieszkać i dobrze zagospodarować teren wewnątrz i wokół budynku. Bo przecież nikt inny za nas tego nie zrobi .
Liczę też na jakieś walne zgromadzenie (pewnie gdy już wszyscy się wprowadzą), na którym poustalamy wspólnie kilka kwestii, każdy przedstawi swoje pomysły (na pewno jest ich mnóstwo) a jest wiele do ustalenia...



/admin_Waszego_forum



PS.
A reklamy zawsze można olać

Offline

 

#9 2010-10-19 12:07:00

crafter

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 17
Punktów :   

Re: Cześć.

jak dla mnie to może być tutaj aby informacja była:)
pozdro

Offline

 

#10 2010-10-19 12:45:47

kamre

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 118
Punktów :   

Re: Cześć.

Dobrze byłoby tylko zamknąć część forów przed wyszukiwarkami internetowymi.

Offline

 

#11 2010-10-19 20:37:50

 Coledon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 86
Punktów :   

Re: Cześć.

Witam wszystkich, przyszłych sąsiadów.
Ja na razie czekam wraz z Milady na odbior mieszkania w budynku 23A.
Forma forum jest całkiem fajna aby się przynajmniej mniej więcej poznac i przekazywac informacje nie tylko w postaci "poczty pantoflowej"


kamre napisał:

Dobrze byłoby tylko zamknąć część forów przed wyszukiwarkami internetowymi.

To chyba nie ma sensu. Wymagałoby to potwierdzenia rejestracji na forum lub poprzez dodanie do grupy. Teraz każdy może się zarejestrowac i nikt nie wie kim jest dana osoba.

Takie cos można wprowadzic dopiero po oddaniu budynku 23A bo wcześniej admin nie będzie w stanie stwierdzic kto jest mieszkańcem a kto nie.

Chyba że wśród już osób mieszkających w 23 da się rozpowszechnic hasło tak aby nikt z zewnątrz go nie poznał. W takim przypadku no cóż poczekam trochę na swoje hasło

Powtórnie witam i mam nadzieję ze się bedzie nam razem dobrze sąsiadowało
Coledon


Seks jest jak Prusakolep, kusi, wabi, nęci

Offline

 

#12 2010-10-20 16:44:01

shamtu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 48
Punktów :   

Re: Cześć.

Witam wszystkich zarejestrowanych mieszkańców Przemiarki 23.

Offline

 

#13 2010-10-29 15:22:26

 MASQA

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-29
Posty: 11
Punktów :   

Re: Cześć.

Witam wszystkich sąsiadów: zarejestrowanych i niezarejestrowanych:) Bardzo dziękuję za założenie forum. Mam nadzieję, że będzie nam służyć:)

Offline

 

#14 2010-11-05 09:10:24

 konwil

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 266
Punktów :   

Re: Cześć.

Witam wszystkich,

Forum się na pewno przyda. Pamiętajmy tylko, że nie może to być źródło wszechwiedzy, a jedynie zbiór opinii i pewnych informacji. Niemniej nie omieszkam tu zaglądać i pisać, jeśli zajdzie już taka konieczność

Pozdrawiam serdecznie

Offline

 

#15 2010-11-08 20:30:04

Marmil

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 3
Punktów :   

Re: Cześć.

Witam przyszłych sąsiadów.
Czekam na odbiór mieszkania w budynku 23A.
Forum to świetny pomysł. Po wielu poszukiwaniach w końcu je znalazłem. Super.
Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studio kopiowania kaset mokotów remonty dachów warszawa hotel ciechocinek DG House Wrocław