Nazwa forum

Opis forum


#1 2015-11-13 20:22:57

czarlin

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 7
Punktów :   

przegląd elektryczny

Czy ktoś może coś więcej wie o trwającym przeglądzie elektrycznym. Nie dostałam żadnej informacji ani od administracji ani od dewelopera o planach takiego przeglądu. Nie bardzo rozumiem, dlaczego ktoś ma robić pomiary w każdym gniazdku elektrycznym.

Offline

 

#2 2015-11-14 11:03:08

Sebek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-03
Posty: 31
Punktów :   

Re: przegląd elektryczny

Ja na pewno nikogo nie wpuszczę, żadnej informacji od zarządcy na klatkach ani mailowo. Dziwne. Niby po co te pomiary, nigdy nie było nic takiego robione, nikt u siebie nie miał takich pomiarów w gniazdkach. Napiszcie, jeśli ktoś coś wie w temacie.

Offline

 

#3 2015-11-17 15:52:34

 konwil

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 266
Punktów :   

Re: przegląd elektryczny

Informacje szczegółowe przyszły dzisiaj e-mailem, przynajmniej do mieszkańców bud. nr 23. Pytanie czy ten przegląd jest obowiązkowy, bo jeśli nie, to w porządku - nie ma się czym przejmować. Natomiast mój osobisty kolega z pracy wspomniał mi dzisiaj, że wyszła jakaś odpowiednia ustawa, która właśnie nakazuje takie przeglądy. Niemniej informacja od AZ jest lakoniczna i na nic się nie powołuje, więc wygląda na to, że przegląd jest dla chętnych :-)

konwil

Offline

 

#4 2015-11-19 23:44:07

 krzyhood

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 177
Punktów :   

Re: przegląd elektryczny

Przeciez informacje o planowanych przeglądach były wywieszone na drzwiach wejściowych do klatek, przynajmnie w 23A, ja taką informacje widzialem na 2 dni przed startem przeglądów, to po pierwsze.
A po drugie to widać kogo nie było na zebraniu:P Była to jedna z uchwał, czyli obowiązkowy przegląd elektryczny co 5 lat, uchwała została przegłosowana o czym AZ poinformował mailowo (ja kilka miesiecy temu dostalem mailem informacje o wynikach głosowania).
Wszystko więc powinno być jasne, a poza tym to AZ poinformowal mailowo o tym, że można się indywidualnie umwiać z gościem od przeglądów jeśli komuś nie pasowało w podanych terminach.

Offline

 

#5 2015-11-20 09:53:31

 konwil

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 266
Punktów :   

Re: przegląd elektryczny

Sąsiedzie krzyhood, nikt Ci nie odmawia racji. Tak samo nikt nie broni AZ-owi, aby w informacji o przeglądach powołać się właśnie na tę uchwałę. W tym momencie to chyba dodatkowy przegląd, a więc i dodatkowe koszty. Oczywiście, że się czepiam, ale niestety w niektórych kwestiach formalność jest istotna. Zwłaszcza w sytuacji, kiedy nie każdy był na zebraniu.

PS: W 23 przeglądy jeszcze nie wystartowały i informacje na klatkach pojawiły się nieco później.

PS2: A tak z ciekawości - podłączenie piekarnika też będą chcieli zobaczyć?

konwil

SUPLEMENT [2015-11-25]:
Wszyscy zamilkli, a ten przegląd to nic strasznego. Zostały spisane wszystkie gniazdka, sprawdzone zostały te dostępne, wszystko w porządku.

Ostatnio edytowany przez konwil (2015-11-25 08:54:50)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studio kopiowania ślask woj pomorskie Ciechocinek spa weekend dla dwojga eddikez