Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2010-11-22 13:59:33

crafter

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 17
Punktów :   

Re: Komórka lokatorska

to w takim razie niech oddadzą za miejsce postojowe które wykupili osoby mający auto na gaz. Jakoś nie zostałem poinformowany przy decyzji kupna miejsca że nie bedzie można wjeżdzać z LPG a to że developer nie mial kasy na zapewnienie wentylacji to jakoś mnie to mało obchodzi, ja musiałem mieć kasę na kupno miejsca. Jesli wiedziałbym że będzie taki zakaz to bym sobie za tą kasę nowe auto kupił .

Ostatnio edytowany przez crafter (2010-11-22 14:00:18)

Offline

 

#17 2010-11-22 14:23:27

 Milady

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-15
Posty: 145
Punktów :   

Re: Komórka lokatorska

Ja myślę, że główny problem stanowi tutaj wjazd na teren parkingu z włączoną instalacją gazową i główne ryzyko stanowią tutaj spaliny po niecałkowicie zużytym gazie. Dla bezpieczeństwa wszystkich, osoby z instalacja LPG powinny wjeżdżać i wyjeżdżać z garażu mając WYŁĄCZONĄ instalację LPG. Natomiast przed wjechaniem do garażu powinny ok 0,5-1 km przejechać na benzynce, aby w garażu nie gromadziły się resztki spalin z instalacji LPG.

A z tym, że deweloper nie informował o fakcie, że wentylacja w obrębie parkingu podziemnego nie będzie dostosowana do samochodów z instalacją LPG, całkowicie się zgadzam. Gdybyśmy o to nie sami zapytali to również żylibyśmy w błogiej nieświadomości do czasu postu konwila. A zapytaliśmy tylko dlatego, że w jednym z centrów handlowych spotkaliśmy się właśnie z takim zakazem.

Osobiście uważam, że skoro wykup miejsc był obowiązkowy (przynajmniej w przypadku bloku 23A) to parking powinien być dostosowany również do samochodów z instalacją LPG.

Ostatnio edytowany przez Milady (2010-11-22 14:36:44)


/ Wasza Sąsiadka

Offline

 

#18 2013-11-02 19:03:28

 krzyhood

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 177
Punktów :   

Re: Komórka lokatorska

Pewnie mało prawdopodobne, ale może ktoś miałby wolną komórkę lokatorską w 23A i chciałby wynająć? Za ok 50zł/m-c??

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ dvoukomorovĂŠ jĂ­mky jsou vyrobeny sprzątanie bydgoszcz ciechocinek sale konferencyjne http://komputeryursus.pl