Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-10-12 16:47:05

Minia&Misio

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 35
Punktów :   

ZAKAZ PARKOWANIA NA CHODNIKU!!

Barzdo denerwujący jest notoryczny proceder parkowania samochodów nie na parkingu obok bloku, czy na parkingu podziemnym /podobno większość mieszkańców zakupiła takowe miejsca/, a wszędzie gdzie popadnie- zwłaszcza pod samymi oknami i w okolicach przedszkola! Człowiek czasem z klatki wyjść nie może, bo jakiś baran zastawi wejście. W administracji powiedzieli, że już niebawem postawią znak "droga przeciwpożarowa" i każde takie zaparkowanie samochodu będzie można zgłosić straży miejskiej, czy policji, za co tamci będą wlepiali mandat. Oby stało się to jak najszybciej. Ta banda kretynów musi się nauczyć, gdzie jest miejsce do parkowania. Sam z przyjemnością będę dzwonił za każdym razem!!

Offline

 

#2 2010-10-20 10:17:35

 dootka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 39
Punktów :   

Re: ZAKAZ PARKOWANIA NA CHODNIKU!!

Popieram!! Raz nawet widzialam jak Panie z przedszkola musialy odganiac dzieci bo jakis KRETYN tam wlasnie parkowal! Mysle tylko czy u nas gdzies stoi znak strefa zamieszkania, a on jest chyba konieczny do ewentualnej interwencji policji.

Offline

 

#3 2010-10-20 12:14:51

Minia&Misio

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 35
Punktów :   

Re: ZAKAZ PARKOWANIA NA CHODNIKU!!

nie, ale wystarczający jest droga przeciwpożarowa, o który podobno już stara się administracja. Poza tym- parking podziemny stoi prawie pusty. Czemu tak się dzieje, kiedy podobno wszyscy mieli zakupić po miejscu na nim? A może mają, ale nie potrafią uruchomić drzwi o garażu, albo mają za daleko?

Offline

 

#4 2010-10-27 21:34:44

Kapimasz1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-21
Posty: 39
Punktów :   

Re: ZAKAZ PARKOWANIA NA CHODNIKU!!

ja kiedyś miałam ogromną ochotę rzucać jajkami i również nie będę miała żadnych zahamowań żeby dzwonić na straż jeśli ten znak już stanie... baranów trzeba nauczyć...

Offline

 

#5 2010-10-29 09:17:47

 dootka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 39
Punktów :   

Re: ZAKAZ PARKOWANIA NA CHODNIKU!!

Słuchajcie, a propos tego parkowania na dziedzincu, to moim zdaniem dosc mylący jest znak- strzalka do sklepu. Stoi zaraz przy wjezdzie na dziedziniec, a niestety nie kazdy jest na tyle inteligentny ze skreca się za znakiem. Widzialam juz kilka razy jak sobie ktos przyjezdzal, parkowal na dziedzincu, wchodzil do sklepu, wychodzil z reklamowkami i odjezdzal. Tak samo denerwujący sa rodzice przywozacy dzieci do przedszkola, rozumiem ze maja w ten sposob blizej do wejscia, ale to nie jest nasza wina ze do przedszkola nie ma dojazdu. Rodzicom dzieci postaram sie zwrocic uwage, ale co do klientow sklepu to nie wiem.

Offline

 

#6 2010-10-29 10:29:35

Minia&Misio

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 35
Punktów :   

Re: ZAKAZ PARKOWANIA NA CHODNIKU!!

trzeba wobec tego poprosić pracowników sklepu o zwracanie na to uwagi swoim klientom. Myślę, że argument typu "bo będę zmuszony dzwonić na policję za każdym razem, a to spowoduje, że straci Pani kilku klientów" wystarczy.

Offline

 

#7 2010-10-29 19:15:05

 dootka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 39
Punktów :   

Re: ZAKAZ PARKOWANIA NA CHODNIKU!!

Uswiadomilam dzisiaj rodzicow z przedszkola na zebraniu, ktorzy byli wielce oburzeni faktem ze skoro nie ma znaku to dlaczego maja nie wjezdzac. Sadzac po ich zachowaniu to mysle ze i tak beda wjezdzac jak to oni okreslili na 2 minutki bo co sie niby dzieje.
Nie wiem czy nie warto postawić jakiś barierek czy cos (umozliwiajac oczywiscie dostawe towaru do sklepu). A jak nie to zostanie tylko  zwiekszenie zasobu zgnilych jaj....

Offline

 

#8 2010-11-05 09:51:00

 konwil

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 266
Punktów :   

Re: ZAKAZ PARKOWANIA NA CHODNIKU!!

Mam nadzieję, że nie będziemy tego typu spraw załatwiać siłą (vide jaja). Sam Modest Błasik kupując w sklepie podjeżdża na dziedziniec i parkuje na przeciwko przedszkola. W tym momencie mamy już zarządzenie, aby nie parkować tam aut, niemniej mam nadzieję, że nie zostanę obrzucony (w najlepszym razie inwektywami ), gdy zechcę sobie jednak tam wjechać i coś wnieść do klatki (np. samochodem, który się w parkingu podziemnym nie zmieści...)

Pzdr.

Offline

 

#9 2010-11-05 14:16:04

Minia&Misio

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 35
Punktów :   

Re: ZAKAZ PARKOWANIA NA CHODNIKU!!

konwil napisał:

Sam Modest Błasik kupując w sklepie podjeżdża na dziedziniec i parkuje na przeciwko przedszkola.

Pzdr.

Sory, ale bardzo delikatnie mówiąc nic mnie nie obchodzi co robi jakiś typ! Wnoszenie mebli to jedno, ale robienie sobie parkingu pod czyimś oknem, to już co innego. Nie ma mowy o tym żeby dać temu przejść do porządku dziennego.

Offline

 

#10 2010-11-05 15:24:01

 konwil

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 266
Punktów :   

Re: ZAKAZ PARKOWANIA NA CHODNIKU!!

Minia&Misio napisał:

Sory, ale bardzo delikatnie mówiąc nic mnie nie obchodzi co robi jakiś typ! Wnoszenie mebli to jedno, ale robienie sobie parkingu pod czyimś oknem, to już co innego. Nie ma mowy o tym żeby dać temu przejść do porządku dziennego.

Dokładnie chodzi mi o to samo, zaraportowałem tylko fakt

Offline

 

#11 2010-11-08 23:06:22

Minia&Misio

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 35
Punktów :   

Re: ZAKAZ PARKOWANIA NA CHODNIKU!!

więc kim jest Modest Błasik? Chyba, że chodzi o Modesta Błasiaka... ? jeśli tak, to tylko o nim źle świadczy.

Ostatnio edytowany przez Minia&Misio (2010-11-08 23:26:11)

Offline

 

#12 2010-11-09 08:13:11

 konwil

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 266
Punktów :   

Re: ZAKAZ PARKOWANIA NA CHODNIKU!!

Błasik, Błasiak - nieważne - generalnie osoba mieszkająca w naszym bloku, pracująca dla dewelopera

Offline

 

#13 2010-11-09 14:22:52

Minia&Misio

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 35
Punktów :   

Re: ZAKAZ PARKOWANIA NA CHODNIKU!!

w takim razie straszny z niego pajac, skoro robi z siebie jednostkę niepodlegającą ogólnym normom. Powinien być chyba wzorem wszystkich cnót obywatela-mieszkańca Przemiarki 23? :>

Offline

 

#14 2012-06-10 22:06:42

sylster

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-10
Posty: 1
Punktów :   

Re: ZAKAZ PARKOWANIA NA CHODNIKU!!

Pan Modest Blasiak, te kojarze. ON CIAGLE TAK PARKUJE. a gdzie on mieszka_ w ktorej klatce

Offline

 

#15 2012-06-14 13:39:32

olu18

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-23
Posty: 27
Punktów :   

Re: ZAKAZ PARKOWANIA NA CHODNIKU!!

sylster napisał:

Pan Modest Blasiak, te kojarze. ON CIAGLE TAK PARKUJE. a gdzie on mieszka_ w ktorej klatce

Pan Modest mieszka w swoim domku ktorego jeszcze nie odebral Nadzor Budowlany....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ehotelsreviews.com remonty dachów warszawa hotel ciechocinek DG House Wrocław