Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-03-16 21:47:29

RaNo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 202
Punktów :   

Marcowe zebranie

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, dziś otrzymałem list od AZ, że zebranie odbędzie się 22-go o godz 19 w sali 0.102 na ul. Łojasiewicza 4.

Offline

 

#2 2011-03-17 10:08:28

 Milady

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-15
Posty: 145
Punktów :   

Re: Marcowe zebranie

Do mnie nic nie dotarło. RaNo, a ten list otrzymałeś za pośrednictwem poczty polskiej czy zawiadomienie przyszło do ciebie w formie elektronicznej??

Ostatnio edytowany przez Milady (2011-03-17 10:09:10)


/ Wasza Sąsiadka

Offline

 

#3 2011-03-17 12:55:35

 konwil

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 266
Punktów :   

Re: Marcowe zebranie

Faktycznie zebranie jest, ale 1. nie nazwałbym go marcowym, ale sprawozdawczym za rok 2010 2. AZ ma dziwny sposób doręczania ważnych pism - wrzutka do skrzynki na listy i e-mail.

Pomijam to czy każdy ma e-maila, bo to pewnie już problem AZ-u, ale jakoś nie przekonała mnie ta wrzutka do skrzynki - my, z 23, mamy skrzynki (ale nie podpisują one potw. odebrania ). Jeśli ktoś ma podany inny adres do korespondencji, to też tam pewnie skrzynkę ma (również bez funkcji pokwitowania). Ale jak osoby, które z AZ nie miały kontaktu, czyli Drodzy Przyszli Sąsiedzi - WY - macie otrzymać to zawiadomienie, to nie wiem

Chyba, że AZ się już Wami zainteresował. Nie muszę mieć pełnej wiedzy na ten temat, to fakt

Zebranie jest sprawozdawcze, ale jak mniemam będziemy również poruszać sprawy przyszłe dla całej Wspólnoty (23 + 23A), także gorąco zachęcam do przyjścia, pod adres jw. i aktywny udział w spotkaniu.

Pzdr. i dozoba

Ostatnio edytowany przez konwil (2011-03-17 12:58:17)

Offline

 

#4 2011-03-17 19:51:05

 Coledon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 86
Punktów :   

Re: Marcowe zebranie

edit:
Teraz ten post nie miał sensu - wyjaśnienie 3 posty niżej

Ostatnio edytowany przez Coledon (2011-03-19 06:51:32)


Seks jest jak Prusakolep, kusi, wabi, nęci

Offline

 

#5 2011-03-18 14:51:43

RaNo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 202
Punktów :   

Re: Marcowe zebranie

Ja otrzymałem poleconym. Mieszkanie mam w 23A. Może dostałem dlatego, że jakieś 2 tygodnie temu indywidualnie dopytywałem się w AZ o to czy mnie zaproszą. Na e-maila wówczas łaskawie nie odpisali... dopiero musiałem tam wtedy zadzwonić. Tym samym udowodnili mi swoje olewactwo i ignorancję klienta Ja bym ich zmienił... szkoda że w umowie skazaliśmy się na nich na najbliższe miesiące

Offline

 

#6 2011-03-18 16:33:59

 krzyhood

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 177
Punktów :   

Re: Marcowe zebranie

Ja rowniez jako przyszly mieszkaniec 23A odebralem przed chwila na poczcie list polecony od AZ, i byl juz on do odbioru 2 dni temu. I nikogo o niczym nie informowalem ani nie pytalem o nic, wiec MS musial przekazac moj obecny adres do AZ:) A do MS w roznych sprawach czesto pisalem maile, wiec moze mnie zapamietali:D

Otrzymalem tez do wypelnienia upowaznienie do wrzucania przyszlej korespondencji od AZ do skrzynki pocztowej, to chyba jest dobre rozwiazanie na przyszlość, co nie?

Ostatnio edytowany przez krzyhood (2011-03-18 16:35:02)

Offline

 

#7 2011-03-18 19:05:11

 Coledon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 86
Punktów :   

Re: Marcowe zebranie

krzyhood napisał:

Ja rowniez jako przyszly mieszkaniec 23A odebralem przed chwila na poczcie list polecony od AZ, i byl juz on do odbioru 2 dni temu. I nikogo o niczym nie informowalem ani nie pytalem o nic, wiec MS musial przekazac moj obecny adres do AZ:) A do MS w roznych sprawach czesto pisalem maile, wiec moze mnie zapamietali:D

Otrzymalem tez do wypelnienia upowaznienie do wrzucania przyszlej korespondencji od AZ do skrzynki pocztowej, to chyba jest dobre rozwiazanie na przyszlość, co nie?

Muszę zwrócic AZ honor. Dziś przyszło poleconym dokładnie to samo co u Krzychooda.

Chociaż wg mnie email byłby bardziej skuteczny i szybszy.
A upoważnienia do  wrzucanie do skrzynki to jeszcze nie podpisze. Nie wiadomo jak często zanim się sprowadzimy będziemy w nowym mieszkanku a jechac tam tylko po to aby sprawdzic skrzynkę to bez sens.
Ja już szybciej bym wolał na maila dostawac


Seks jest jak Prusakolep, kusi, wabi, nęci

Offline

 

#8 2011-03-20 18:18:36

kwiatuszek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-16
Posty: 27
Punktów :   

Re: Marcowe zebranie

Czy warto przyjśc na to zebranie będąc przyszłym mieszkańcem bloku 23a? czy beda tylko informacje dla 23? z zeszłego roku?
proszę o odpowiedź bo się waham...

Offline

 

#9 2011-03-20 18:27:58

 krzyhood

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 177
Punktów :   

Re: Marcowe zebranie

Jest to zebranie dla calej wspolnoty czyli 23 i 23A, ma byc miedzy innymi omawiana kwestia monitoringu i pewnie pare innych tematow tez bedzie poruszanych wiec mysle ze warto sie wybrac.

Offline

 

#10 2011-03-21 06:48:34

 Coledon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 86
Punktów :   

Re: Marcowe zebranie

kwiatuszek napisał:

Czy warto przyjśc na to zebranie będąc przyszłym mieszkańcem bloku 23a? czy beda tylko informacje dla 23? z zeszłego roku?
proszę o odpowiedź bo się waham...

pewnie że warto. Przecież wspolnota mieszkaniowa jest wspolna dla bloków 23 i 23A. Jeśli jesteś już właścicielką mieszkania w 23A to powinnaś dostac list min z zawiadomieniem o spotkaniu. Z tego co mi wiadomo to będzie to pierwsze spotkanie tej wspólnoty wiec na pewno jest warto.

Ps przy okazji poznasz przyszłych sąsiadów


Seks jest jak Prusakolep, kusi, wabi, nęci

Offline

 

#11 2011-03-21 08:16:15

 konwil

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 266
Punktów :   

Re: Marcowe zebranie

RaNo napisał:

(...) Tym samym udowodnili mi swoje olewactwo i ignorancję klienta Ja bym ich zmienił... szkoda że w umowie skazaliśmy się na nich na najbliższe miesiące

RaNo, hmm... Nie wyciągałbym tak pochopnych wniosków, ZWŁASZCZA przed jutrzejszym spotkaniem i - nie obraź się - ZWŁASZCZA, jeśli jeszcze nie mieszkasz na Przemiarki 23 lub 23A.

Osobiście obcuję z AZ-em od lipca/sierpnia 2010 i generalnie nie mam zastrzeżeń - fakt, może poza tym, że ważne pisma przychodzą e-mailem i są wrzucane do skrzynek, ale sądzę że jest to do wyjaśnienia na zebraniu. Pracownicy Administratora reagują szybko na (przynajmniej moje) zgłoszenia, nie robią i nie robili z niczym problemu, kontakt z nimi jest sprawny - towar w 100% zgodny z opisem Więc ode mnie, na razie, pozytyw

Sprawę ocenimy bardziej realnie jutro wieczorem, po spotkaniu.

Pzdr.

P.S. Kwiatuszku - dobre pytanie, też się zastanawiałem, czy mieszkańcy 23A będą ciekawi rozliczenia za 2010 tym niemniej, nie możemy zapominać, o czym tu już wspomniano, że jesteśmy wszyscy jedną wspólnotą (23 + 23A) i osobiście chciałbym, aby każdy członek uczestniczył w takich spotkaniach. Zapraszam więc serdecznie

Offline

 

#12 2011-03-21 09:55:30

 Milady

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-15
Posty: 145
Punktów :   

Re: Marcowe zebranie

RaNo napisał:

(...) Tym samym udowodnili mi swoje olewactwo i ignorancję klienta Ja bym ich zmienił... szkoda że w umowie skazaliśmy się na nich na najbliższe miesiące

Na chwilę obecną, na temat Az niewiele mogę się wypowiedzieć. Uważam jednak, że słusznie postąpili wysyłając do mieszkańców 23A informację o zebraniu listem poleconym. Jedyny minus to taki, że trochę za późno wysłali tą informację i może się  okazać, że nie do wszystkich dotarła.

konwil napisał:

może poza tym, że ważne pisma przychodzą e-mailem i są wrzucane do skrzynek, ale sądzę że jest to do wyjaśnienia na zebraniu.

Nie wiem jak wyglądało to w przypadku osób z 23, ale my z 23A dostaliśmy, wraz z zawiadomieniem o zebraniu, do podpisania upoważnienie do wrzucania korespondencji do skrzynek znajdujących się na terenie bloku (to już drobny szczegół, że w chwili obecnej tych skrzynek jeszcze nie ma i nie wiem do czego AZ miałby ewentualnie wrzucać te informacje ). No i na tym upoważnieniu proszą też o podanie e-maila kontaktowego. Osobiście uważam, że wrzucanie do skrzynek (jak już będą) i dodatkowa informacja na e-maila jest całkiem dobrą formą kontaktu. Za listy polecone trzeba niestety płacić i to nie AZ za nie zapłaci tylko my, a poczta może zawsze list zgubić lub nie dostarczyć na czas.



konwil napisał:

P.S. Kwiatuszku - dobre pytanie, też się zastanawiałem, czy mieszkańcy 23A będą ciekawi rozliczenia za 2010

Ja jestem jak najbardziej ciekawa sprawozdanie finansowego, bo daje mi ono pewien obraz sposobu zarządzania nieruchomością. No i na zebraniu ma być też przedstawiony plan finansowy na rok 2011, co już jak najbardziej dotyczy osób z 23A.

Ostatnio edytowany przez Milady (2011-03-21 09:55:56)


/ Wasza Sąsiadka

Offline

 

#13 2011-03-21 10:07:03

RaNo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 202
Punktów :   

Re: Marcowe zebranie

Oczywiście nie mam podstaw by całościowo ocenić AZ, ale pierwsze wrażenie też ma duże znaczenie. Niestety ignorowanie pytań zadawanych przez klientów zawsze mnie irytowało - a właśnie w ten sposób zostałem potraktowany w moim pierwszym kontakcie z nimi.

Pozostaję jednak dobrej myśli, skoro mówicie, że nie jest tak źle Polecony dotarł, więc chyba faktycznie macie rację

Offline

 

#14 2011-03-21 11:37:00

 konwil

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 266
Punktów :   

Re: Marcowe zebranie

Tzn. mnie chodziło o to, że dobry byłby 'polecony', ale lepsze by było coś, co praktykuje ADM Domena - ważne pisma (naprawdę ważne, np. z wys. opłat) roznosi pracownik ADM i trzeba pokwitować odbiór. Przy tym co mamy teraz, każdy z 23 mógłby powiedzieć, że zawiadomienia nie dostał, bo 1. AZ zapomniał o mojej skrzynce, 2. e-mail się zbiesił - oczywiście hipotetycznie. Wiem, że i 'polecony' i takie roznoszenie to koszty, ale przeoczenie ważnych pism, to coś o wiele gorszego

Ale może ja jestem nazbyt archaiczny i faktycznie się czepiam... Hmm... No nic, pogadamy, zobaczymy

Pzdr.

Ostatnio edytowany przez konwil (2011-03-21 11:37:55)

Offline

 

#15 2011-03-22 18:19:45

mamsika

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-16
Posty: 13
Punktów :   

Re: Marcowe zebranie

Witam,
z góry przepraszam,że akurat w tym topiku piszę, ale sprawa jest dość pilna. Otóż.... chciałem zapytać czy ktoś z Sąsiadów parkujących na poziomie -2 bądź -1 ( oraz mający miejsce garażowe które umożliwia wjazd autem o wys 2,16m) mógłby się ze mną zamienić na noc sobota/niedziela na miejsce postojowe????? Będe wdzięczny.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Osage Beach Hotely Martinik Ciechocinek spa weekend dla dwojga eddikez