Nazwa forum

Opis forum


#16 2010-10-21 20:11:43

shamtu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 48
Punktów :   

Re: Estetyka

Z UPC coś ruszyło. Wkrótce AZ prześle do Nas zapytanie i tu uwaga czy zgadzamy się na poprowadzenie kabli (nowch kabli) bo te co są należą do monopolisty osiedlowego i nie zamierza ich udostępnić bo sami go ukladali. Jedyne co mnie w tym zastanawia to to, że nowy kabel ma iść po mieszkaniu od nowa a nie gotową instalacją do gniazdka ta należy podobno również do monopolisty.

Offline

 

#17 2010-10-21 20:31:55

 Coledon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 86
Punktów :   

Re: Estetyka

No chyba sobie jaja robią. Siec w mieszkaniu jest chyba tej osoby czyje jest mieszkanie, a nie ghanetu. No jeśli by miała byc własnościa ghanetu to chyba My jako właściciele powinniśmy wyrazic na to zgode. Moje mieszkanie i moje kable. Równie dobrze moge je uciac przy ścianie wejściowej do mieszkania i nic mi nie moga zrobic bo nie mają ze mną żadnej umowy. A jeśli się będą upierac że ich to niech płacą za dzierżawę kawałka ściany i tyle. Stawka  np. 1000 zł za metr kabla na miesiąc, ciekawe kto na tym lepiej wyjdzie
Nie dajmy się robic w konia.

Ostatnio edytowany przez Coledon (2010-10-21 20:35:10)


Seks jest jak Prusakolep, kusi, wabi, nęci

Offline

 

#18 2010-10-21 22:02:46

shamtu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 48
Punktów :   

Re: Estetyka

Też tak myślę moje mieszkanie moje kabale ale jak już wspomniałem AZ dziwnie przedstawiło sprawę okablowania. Czekam na pismo od nich tam mam nadzieję że  coś się wyjaśni, chyba że AZ specjalnie stawia to w takim świetle. Ale może lepiej jak narazie powstrzymam się od teorii spiskowych.

Offline

 

#19 2010-10-24 13:56:09

Minia&Misio

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 35
Punktów :   

Re: Estetyka

w sumie rozmowa miała tyczyć estetyki. Czy ktoś wie, kiedy ten śmietnik zniknie sprzed bloku? Wydaje mi się, że jak skończy się budowa 23A. Czy wtedy zostanie przeniesiony do tego małego domku, a domek zostanie w końcu pokryty elewacją?

Offline

 

#20 2010-10-24 20:41:59

m&r

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 13
Punktów :   

Re: Estetyka

Smietnik straszy..
A co z recyklingiem? To raczej powszechna funkcjonalnosc dzisiejszych smietnikow osiedlowych.

Offline

 

#21 2010-10-27 21:25:41

Kapimasz1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-21
Posty: 39
Punktów :   

Re: Estetyka

a czy na tym wątku możemy poruszyć temat czystości klatek, a mianowicie pracy Pani Sprzątającej ???
nie wiam jak w innych klatkach ale w naszej jest totalny SYF !!!
dziś jest środa a od weekendu nic się nie zmieniło... podłoga się klei, bo o piachu to już nie wspomnę
a do tego babka nawiedzała mnie średnio co dwa dni i kazała mi sprzątać jakieś kropki z klatki bo niby one ją zaprowadziły do mojego mieszkania. przegięciem było jak przyszła i kazała mi posprzątać ślady jakie zostawił mój wózek dziecka po spacerze...
zadzwoniłam do AZ z uwagą że sobie nie życzę i takie tam... teraz jest spokój, mam nadzieje że tak zostanie, ale to jej sprzątanie, a raczej "nie" sprzątanie lekko mnie denerwuje.

Offline

 

#22 2010-10-27 22:25:51

kamre

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 118
Punktów :   

Re: Estetyka

Na klatce 4 też nie wesoło.

Offline

 

#23 2010-10-27 22:41:01

Kapimasz1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-21
Posty: 39
Punktów :   

Re: Estetyka

ja już parę razy dzwoniłam do AZ i pani usilnie chciała mi wmówić że pani sprzątająca przychodzi codziennie, ale że ja wychodzę rano do pracy, ona rzychodzi później i sprząta, a ja wracam wieczorem i do tego czasu się nabrudzi i dlatego nie widzę efektu jej pracy... no błagam !!!!!
ja w 2 godziny ledwo mieszkanie posprzątam a ona w tym samym czasie obleci cały blok...
z resztą mogłabym się tutaj rozpisać, bo mam do niej wiele zastrzeżeń, ale może nieładnie tak nadawać na kogoś

Offline

 

#24 2010-10-28 21:59:56

 Coledon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 86
Punktów :   

Re: Estetyka

Kapimasz1 napisał:

a czy na tym wątku możemy poruszyć temat czystości klatek, a mianowicie pracy Pani Sprzątającej ???
nie wiam jak w innych klatkach ale w naszej jest totalny SYF !!!
dziś jest środa a od weekendu nic się nie zmieniło... podłoga się klei, bo o piachu to już nie wspomnę
a do tego babka nawiedzała mnie średnio co dwa dni i kazała mi sprzątać jakieś kropki z klatki bo niby one ją zaprowadziły do mojego mieszkania. przegięciem było jak przyszła i kazała mi posprzątać ślady jakie zostawił mój wózek dziecka po spacerze...
zadzwoniłam do AZ z uwagą że sobie nie życzę i takie tam... teraz jest spokój, mam nadzieje że tak zostanie, ale to jej sprzątanie, a raczej "nie" sprzątanie lekko mnie denerwuje.

no to ta Pani sprzątająca chyba długo tam nie będzie pracowac. No bez jaj żeby jeszcze mieszkańcom którzy jej płaca za sprzątanie ( za pośrednictwem AZ) kazac sprzątac po sobie.
To jest jakaś paranoja.

Kapimasz opierdziel ją z góry na dól raz a porządnie to zmięknie i może zacznie wykonywac swoje obowiązki jak należy.

A Pani z AZ też troszkę mija się z prawdą. Teraz mieszkamy z żona w 10 pietrowym bloku z 1 klatką schodową. Codziennie rano ( ok 7) wychodząc do pracy mijam Panią sprzątająca i jak wracam wieczorem to widac iż jest czysto i nawet wszyscy mieszkańcy wchodzac przez tą samą klatkę nie sa w stanie nabrudzic tak aby nie było widac iż było rano posprzątane.


Seks jest jak Prusakolep, kusi, wabi, nęci

Offline

 

#25 2010-10-29 13:59:36

kamre

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 118
Punktów :   

Re: Estetyka

Dowiedziałem się, że z początkiem miesiąca zmieni się osoba sprzątająca. Mam nadzieję, że i sytuacja na korytarzach się poprawi.

Offline

 

#26 2010-10-29 14:24:11

Minia&Misio

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 35
Punktów :   

Re: Estetyka

syf będzie trwał dopóki w 23 i 23A nie zostanie zamieszkane ostatnie lokum. Cięcie płytek, gładzie, malowanie etc- wszystko się pyli!! Baba może przychodzić codziennie, ale to i tak niewiele zmieni. Nasze mieszkanie po 3 dniach jest tak zakurzone, że trzeba łopatą odgarniać! Nie zmienia to jednak faktu, że sprzątaczka powinna być max 1 na 2 dni.

Offline

 

#27 2010-10-29 16:44:39

papasza

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 64
Punktów :   

Re: Estetyka

Minia&Misio napisał:

syf będzie trwał dopóki w 23 i 23A nie zostanie zamieszkane ostatnie lokum. Cięcie płytek, gładzie, malowanie etc- wszystko się pyli!! Baba może przychodzić codziennie, ale to i tak niewiele zmieni. Nasze mieszkanie po 3 dniach jest tak zakurzone, że trzeba łopatą odgarniać! Nie zmienia to jednak faktu, że sprzątaczka powinna być max 1 na 2 dni.

Cóż się dziwić, w końcu to jeszcze plac budowy - z formalnego punktu widzenia. Dopóki nie będzie to budynek z pozwoleniem na użytkowanie.
A więc nie chciałbym tworzyć nieeleganckiej atmosfery, ponieważ nie jestem pewnien co do intencji poprzedniego posta, jednak nawiązując do tematu, już z góry uprzedzam, ze będę kategorycznie podnosił głośny i zdecydowany sprzeciw, za każdym razem, gdy ktoś będzie zarzucał komukolwiek syf w swoim mieszkaniu z powodu robót wykończeniowych.


Powtórzę, że jest to jeszcze plac budowy, w którym każdy ma prawo wykonywać roboty wykończeniowe (oczywiście przestrzegając określonych reguł porządku). A to, że niektórzy się wprowadzają wcześniej, a drudzy później, to już po prostu "tak to bywa". Ewentualnie można mieć zastrzeżenia do tych, którzy winni są temu, że wciąż jest to jeszcze plac budowy

Piszę o tym dlatego, że już niestety spotkałem się ze zwróceniem mi uwagi z tego powodu, ze robię wykończeniowe prace. Była to wspomniana wcześniej Pani Sprzątaczka: coś w rodzaju "zostawiania śladów" jak w przypadku wózka Kapimasza1. Oczywiście "wytłumaczyłem" kobiecie  w czym rzecz, dlatego również postanowiłem wyjaśnić tę sprawę również tutaj na forum, aby nie było niejasności.


/Wasz ukochany sąsiad

Offline

 

#28 2010-10-29 19:19:26

 dootka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 39
Punktów :   

Re: Estetyka

Dla mnie wczoraj pani sprzataczka byla wyjatkowo mila (chyba po Waszych interwencjach) aczkolwiek musiala sobie ponarzekac na studentow z czwartej klatki. No tak zawsze studenci wszystkiemu winni OCH studenci zlo konieczne



/Wasza sasiadka tez jeszcze studentka

Offline

 

#29 2010-10-29 20:57:55

 Milady

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-15
Posty: 145
Punktów :   

Re: Estetyka

dootka napisał:

Dla mnie wczoraj pani sprzataczka byla wyjatkowo mila (chyba po Waszych interwencjach) aczkolwiek musiala sobie ponarzekac na studentow z czwartej klatki. No tak zawsze studenci wszystkiemu winni OCH studenci zlo konieczne

Hehehe, jak od mieszkańców dostała burę, to zaczęła narzekac na studentów, bo Ci nie poskarżą się AZ.


Z tego co piszecie, wynika, że trafiła się wyjątkowo leniwa pani sprzątająca. Kobieta myślała, że raz na tydzień przejedzie szmatką i piękna, nowiutka klatka będzie lśniła. A tu zonk, bo jak papasza napisał blok to cały czas teren budowy i przypuszczam, że jeszcze długo nim pozostanie (nawet po wydaniu pozwolenia na zamieszkanie), bo mieszkańcy będą się jeszcze przez jakiś czas urządzac w swoich mieszkankach. Niestety, jedyne wyjście dla tej pani to wziąc się porządnie do roboty, a nie narzekac na wszystkich wokoło.


/ Wasza Sąsiadka

Offline

 

#30 2010-10-29 21:06:40

 dootka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 39
Punktów :   

Re: Estetyka

Szczerze to myslalam ze jak kupie mieszkanie  w nowiutkim bloku to bedzie super, pieknie i czysciutko. Mam nadzieje ze sie doczekam tego jak skoncza sie wszelkie buduwy i wykonczenia.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Alojamento Middleton Ciechocinek spa weekend dla dwojga eddikez