Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-05-19 13:31:40

 konwil

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 266
Punktów :   

Garaż poziom -2, budynek nr 23 - wilgoć i odpadający tynk

Drodzy Sąsiedzi,

Postanowiłem napisać i rozpocząć ten temat z dwóch powodów.

Po 1. codziennie korzystam z garażu na poziomie -2, budynku nr 23 i widzę w jakim jest stanie, tj. kałuże wody w kilku miejscach, które nie schną (nigdzie nie odpływają, a woda zbiera się non stop), odpadający w związku z tym tynk w kilku miejscach (na razie mam nadzieję, nikomu nie leci na auto) oraz brak oznakowania dodatkowych miejsc postojowych (z literką "A"). Pasowałoby coś z tym zrobić.

Po 2. rozmawiałem (korespondowałem) już w tej sprawie z AZ-em, ale Administrator twierdzi, że tego typu sprawy będziemy załatwiać jesienią, gwarancja dewelopera się jeszcze nie kończy, więc powinni wszystko nieodpłatnie naprawić. A w sprawie oznaczenia miejsc już interweniowali (bez skutku).

Uważam, że pasowałoby coś zrobić z tym teraz - np. z cieknącą wodą (mniej więcej w samym środku poziomu -2 oraz nieopodal bramy), a nie czekać, aż faktycznie zamoknie i odpadnie więcej tynku. Wydaje mi się, że nie zdołam przekonać do tego AZ, więc piszę w zasadzie po prośbie (i z pytaniem): piszcie do nich w tej sprawie (a może ktoś już pisał?). Garaż już teraz wygląda średnio. Zima się skończyła, a u nas jeszcze "pozimowy" pył/piach/błoto. Sądzę, że nie powinno to tak wyglądać.

Uzupełniając powyższe pragnę jedynie dodać, że przy moim miejscu postojowym (ściana) odpadł w jednym miejscu cały tynk, a to w mojej opinii oznacza, że jest wilgotno i przede wszystkim NIE SCHNIE.

Przemyślcie, z góry dziękuję za pomoc i ew. interwencje u Zarządcy.

Pzdr.

Offline

 

#2 2011-05-19 14:47:54

elNino

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 41
Punktów :   

Re: Garaż poziom -2, budynek nr 23 - wilgoć i odpadający tynk

Napisałem dzisiaj w sprawie kapania przy miesjcu 30A(-2). Czekam na odp.

EDIT:

"Dziękuję za zgłoszenie. Dzisiaj jeszcze podeślę tam konserwatora."

Ostatnio edytowany przez elNino (2011-05-19 15:16:59)

Offline

 

#3 2011-05-19 15:19:16

 konwil

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 266
Punktów :   

Re: Garaż poziom -2, budynek nr 23 - wilgoć i odpadający tynk

elNino, miałem właśnie (głównie) na myśli miejsce obok Twojego auta. Cały czas tam po murku cieknie sobie woda. Nie wiem czy konserwator pomoże, ale dziękuję. Spróbuję ponowić swojego e-maila do AZ-u, jak tylko go odkopię

Pzdr.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
warsztat samochodowy lublin bogucin serwis iveco pasjart.pl Ciechocinek pakiety pobytowe parkieciarz warszawa