Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-08-02 13:17:36

 krzyhood

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 177
Punktów :   

miejsca postojowe w garażu 23A

Po pierwsze to byłem przekonany że mam pewne, określone miejsce w garażu i tam parkowalem, ale okazalo sie, ze mam jednak miejsce obok:D dlatego chciałbym przeprosić sąsiada, któremu zostawiłem kawałek sklepowego paragonu (nie mialem innej kartki:) ) za szybą.
Jednak moje miejsce i tak było zajęte przez kogoś innego (tutaj chciałem tez podziekować zapewne temu samemu sąsiadowi, który wspomniany kawalek paragonu zostawił w aucie obok:) ) Bardzo proszę o pozostawianie swoich aut na swoich miejscach postojowych, upewniając się wcześniej, które miejsce należy do nas;)

Ostatnio edytowany przez krzyhood (2011-08-02 13:52:19)

Offline

 

#2 2011-08-02 14:00:38

 konwil

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 266
Punktów :   

Re: miejsca postojowe w garażu 23A

I tak humorystycznie należy podchodzić to takich spraw Ja rok temu zostałem postraszony umowną karą (100 PLN/dzień), zrobionymi zdjęciami i w ogóle opieprzony (na kartce), za tymczasowe zaparkowanie na miejscu nieoznaczonym (sic!) do tej pory zresztą. Ale było - minęło

Pzdr.

Ostatnio edytowany przez konwil (2011-08-02 14:01:17)

Offline

 

#3 2011-08-02 14:16:47

zielony

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-03
Posty: 5
Punktów :   

Re: miejsca postojowe w garażu 23A

Ja jestem tym pierwszym sąsiadem i zdaje się głównym winowajcą całego zamieszania. Otóż ja wiedziałem że staje na cudzym miejscu, obok miejsca które było zajęte i jak mi się wtedy wydawało, moje. Tyle tylko że ja nie miałem nic do pisania a także nie widziałem nigdy żeby ktoś zajmował miejsce na którym w końcu stanąłem (pewnie bywam za rzadko - jeszcze nie mieszkam). Jak już zdobyłem pisak to zmodyfikowałem Twoją kartkę krzyhood i umieściłem na aucie kogoś kto zajmował  "moje" miejsce.

Zmierzając do sedna.. lekko zaaferowany całą sytuacją i z wyrzutami sumienia że sprawiłem komuś kłopot, tym razem dokładnie przeczytałem swój akt notarialny i po raz pierwszy od dnia w którym go spisywano wyróżniłem dwa numery, ten mojego miejsca postojowego i ten wskazujący na nr lokalu jakim jest cały garaż. Oczywiście są różne.

Być może Ty, krzyhood teraz popełniasz błąd, którego ja padłem ofiarą. Jeśli tak, to przepraszam, że stanąłem na miejscu które jednak jest Twoje.

Przepraszam też sąsiada któremu zatknąłem za szybę paragon krzyhooda...

Ostatnio edytowany przez zielony (2011-08-02 14:18:01)

Offline

 

#4 2011-08-02 15:07:00

 krzyhood

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 177
Punktów :   

Re: miejsca postojowe w garażu 23A

Zielony, nic sie nie stalo:) Jesli spojrzalem wczoraj w akcie na numer calego garazu to znaczy, ze jednak wczesniej stawalem na swoim miejscu:) ale ja tez tam jeszcze nie mieszkam, wiec jak zostawiam auto w garazu to na kilka godz max, takze nie mam zamiaru robić zadnych zdjęc i straszyc kogos jakimis karami umownymi, bo wszystko mozna zalatwic w inny sposob i podejsc do tego z humorem jak napisal konwil:)

Offline

 

#5 2011-08-02 21:13:38

 Coledon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 86
Punktów :   

Re: miejsca postojowe w garażu 23A

hehehe jak sąsiadka zajrzy na forum to może postawi Wam za "podnajmowanie" miejsca kawę

Ps Obiecała parkowac już na swoim miejscu aczkolwiek do dziś sądziła że jest właścicielką miejsca nr 68
Widac że to miejsce nr 68 jest już kultowe
Współczuję Krzychoodowi który ma to miejsce chyba że chce zarobic i wystawi je na aukcję

edit: Dobrze że naszego miejsca nikt nie zajmował no w sumie jest za słupem to nie ma się co dziwic
Ps chce się ktoś zamienic miejscem na miejsce za słupem ?

Ostatnio edytowany przez Coledon (2011-08-02 21:23:03)


Seks jest jak Prusakolep, kusi, wabi, nęci

Offline

 

#6 2011-08-02 23:35:17

 krzyhood

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 177
Punktów :   

Re: miejsca postojowe w garażu 23A

No wlasnie na szczescie nie mam miejsca 68:) tylko miejsce obok ale zglupialem kiedy moje bylo zajete ale spojrzalem do aktu (teraz juz dokladniej) i jednak dobrze parkowalem a nr 68 to rowniez numer garażu ogolnie no i tutaj chyba zielony bedzie sie wkurzac kiedy coraz wiecej mieszkancow sie wprowadzi i kazdy spojrzy w niewlasciwe miejsce w akcie notarialnym;) jak wspomniana sąsiadka;)

Offline

 

#7 2011-08-02 23:55:19

 Coledon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 86
Punktów :   

Re: miejsca postojowe w garażu 23A

z wypowiedzi Zielonego wynika iż on na pewno nie jest właścicielem miejsca nr 68.
Z tego wynika iż właściciel miejsca 68 jeszcze tam nie parkował a już dwoje Sąsiadów przywłaszczyło sobie jego miejsce

Hehehe ciekawe ile osób się jeszcze machnie?  i czy Sąsiad który rzeczywiście jest właścicielem miejsca nr 68 nie powinien pomyślec o jakimś szlabanie przed wjazdem na to miejsce


Seks jest jak Prusakolep, kusi, wabi, nęci

Offline

 

#8 2011-08-14 21:10:49

 xiumeikuo

Nowy użytkownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-03-23
Posty: 6
Punktów :   

Re: miejsca postojowe w garażu 23A

Od tego tygodnia kultowe już miejsce nr 68 będzie częściej użytkowane Liczę na to, że szlaban nie będzie konieczny

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
eggy.pl remonty dachów warszawa hotel ciechocinek DG House Wrocław