Nazwa forum

Opis forum


#1 2014-09-07 22:35:13

zielony

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-03
Posty: 5
Punktów :   

23A - podnoszący się próg - wyłamane płytki

Ostatnio, gdy wróciłem po kilku tygodniowym pobycie poza mieszkaniem, okazało się, że próg głównych drzwi wejściowych podniósł/przesunął się na tyle, że wyłamało mi kilka płytek w środku, a i wydaje się że te na klatce pękają. Mieszkam w 23A  na 5 piątym piętrze. Czy nasz budynek jeszcze osiada? - wcześniej, a płytki leżą ponad 3 lata, nie zauważyłem żadnych zmian. Czy u którejś/goś z szanownych sąsiadek/ów pojawił się ten sam problem? Zamierzam to zgłosić do AZ. Czy ktoś ma jakieś inne rady?
Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2014-09-13 09:35:08

 Milady

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-15
Posty: 145
Punktów :   

Re: 23A - podnoszący się próg - wyłamane płytki

Również mieszkam w 23a, ale nie zauważyłam problemu o którym piszesz w mojej klatce. Zapytaj sąsiadów z piętra/klatki, czy mają podobny problem.
Może po prostu ktoś próbował się do Ciebie włamac bo zauwazył, że nikogo nie ma w mieszkaniu...


/ Wasza Sąsiadka

Offline

 

#3 2014-09-17 00:29:21

 krzyhood

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 177
Punktów :   

Re: 23A - podnoszący się próg - wyłamane płytki

U mnie próg się odkleja bo najwidoczniej użyto lichego kleju wiec próg mogę sobie podnieść i zabrac. Nie wydaje mi się aby była to kwestia osadzania bloku bo to swoją drogą co widać po pęknięciach na klatce. Może rzeczywiście jak pisała Milady ktoś próbował się włamać,  może do mnie również a słaby klej swoją drogą.  W każdym razie płytki mi nie popekaly na szczęście.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz zaręczyny w wellness Ciechocinek