Nazwa forum

Opis forum


#1 2014-11-04 10:12:35

 konwil

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 266
Punktów :   

UWAGA - Kradzież w garażu, poz. -2, bud. 23

Drodzy Sąsiedzi,

Wczoraj (03.11.2014) jednemu z nas skradziono motocykl - czarne Kawasaki Ninja. Prawdopodobnie pomiędzy godzinami 16 a 18. Piszę w imieniu Sąsiada, któremu skradziono pojazd. Być może ktoś widział coś więcej i jest w stanie pomóc.

Dodatkowe informacje: motocykl był zabezpieczony (tak sądzę, miał blokadę na zacisku/tarczy przedniego koła), tak więc raczej został "wyniesiony"; był parkowany w garażu od ok. 1,5 roku. Pozostałe motocykle stoją, nic innego* chyba nie zginęło.

Teraz dygresje: prosiłem już kilkukrotnie na łamach tegoż Forum i prośbę swą ponawiam - zamykajmy bramę garażową! Zamykajmy drzwi do klatek! Jakieś kamery mamy, ale czy to jest ten długo oczekiwany monitoring? (może się dzisiaj coś dowiem od Sąsiada, bo jeśli kamera na -2 działa, na pewno widać jak wywożono jego motocykl)

*Swoją drogą niektórzy trzymają na miejscach postojowych cuda - stare meble, resztki z remontu i po prostu niezły magazyn na miejscu nieopodal wyjścia z klatki I (sic!) Przecież to parking, a nie zamykane garaże/komórki - po cóż mamy kusić kogokolwiek czymkolwiek? Apeluję również i tutaj o trochę wyobraźni.

Pzdr.,
konwil

PS: Nie mam pojęcia, czy ktokolwiek to przeczyta (aktywność na Forum zmalała niemalże do zera), dlatego uprzejmie proszę o rozpowszechnienie tej informacji wśród Sąsiadów. Być może ktoś z AZ również zechce napisać krótką notkę i rozesłać e-mailem (sądzę, że poszkodowany Sąsiad zgłosił się do Was).

Offline

 

#2 2014-11-04 11:07:34

RobertJanek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: UWAGA - Kradzież w garażu, poz. -2, bud. 23

Witam,

Jestem właścicielem skradzionej maszyny. Zamieszczam ogłoszenie, które poszło w internet oraz linka do strony na Facebook:  https://www.facebook.com/pages/GDZIE-JE … 1632392562

UWAGA SKRADZIONO MOTOCYKL KAWASAKI NINJA 300 UDOSTĘPNIJCIE PROSZĘ
Dziś 03.11.2014 w Krakowie z garażu podziemnego przy ulicy Przemiarki 23 (Ruczaj, oś europejskie) skradziono mój motocykl Kawasaki Ninja 300 ABS w kolorze czarnym.  Znaki szczególne: czerwone klamki hamulca i sprzęgła, czerwone taśmy na obręczach, gumowe duże stompgripy i tank pad TechSpec na baku, naklejka Alpinestars na lewym zadupku. Wydech fabryczny.
Nr. rej. TSK 8A84.  Nr. VIN: JKAEX300ABDA03498
Przebieg około 9700km (nie pamiętam dokładnie ale dychy na pewno nie było). Prawdopodobnie złodzieje podjechali jakimś furgonem i wtaszczyli moto na pakę. Może monitoring coś pokaże.
Poślijcie gdzie się da, może ktoś coś...
Tel na V Komisariat w Krakowie – Dyżurny: 12 61 52 916
Tel do mnie 606679420
   
Sprawa oczywiście zgłoszona na policję, monitoring osiedlowy mają sprawdzać, ale oni mają właściwy sobie rytm pracy i nie wróżę sobie jakichś rewelacji z tym związanych. Z tego co wiem AZ wysłało notkę mailową do mieszkańców.

Konkluzja: Z moich obserwacji wynika, że to nie pierwsza tego typu kradzież motocykla w naszej okolicy. Schemat jest ten sam. Złodzieje dostają się do klatek i garaży, otwierają bramę garażową i wjeżdżają prawdopodobnie autem dostawczym. Motocykl pakują i znikają. Nie jest to też kradzież z przypadku, bo Yamaha Fazer stoi 2 miejsca parkingowe dalej jak stała, więc zgaduję, że przyczajka była konkretnie na moją maszynę (nowy sprzęt).

Gdyby ktoś wiedział cokolwiek, co wydaje się mu podejrzane proszę o kontakt ze mną lub z posterunkiem.

Dziękuję za każdą formę pomocy i pozdrawiam serdecznie.

Robert

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.przemiarki.pun.pl Ciechocinek pakiety pobytowe parkieciarz warszawa