Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-10-10 13:28:32

sąsiadka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-10
Posty: 1
Punktów :   

wentylacja w bloku 23

Witajcie Sąsiedzi,

mam problem z wentylacją w łazience, tzn. jej brakiem, co skutkuje wdmuchiwaniem przez kratkę w łazience zimnego powietrza z zewnątrz do środka - dość dziwne zjawisko. Deweloper oczywiście sprawę bagatelizuje, czy u Was też jest podobnie? Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam

Offline

 

#2 2011-10-10 20:36:23

shamtu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 48
Punktów :   

Re: wentylacja w bloku 23

U mnie to samo w łazience w kuchni też z jednej kratki wieje. ogólnie wentylacja w tym bloku jest spier*****a. A dew oczywiście ma wszystko w d***. Dzwoń do AZ może coś pomogą i daj znać na forum. U mnie znów piździawica w łazience się przez to zacznie a dalej nie grzeją.

Offline

 

#3 2011-10-10 20:56:28

RaNo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 202
Punktów :   

Re: wentylacja w bloku 23

U mnie wszystko działa prawidłowo, ale być może znów to dlatego, że mieszkam na I piętrze (w 23a), gdzie wentylacja grawitacyjna teoretycznie ma największe szanse na prawidłowe działanie.

P.S. W niektórych blokach montuje się takie fajne obrotowe nakładki na zakończenia wentylacji na dachu, które samoczynnie obracają się tyłem do wiatru żeby poprawić ciąg. Być może u nas by się też takie przydały...

Ostatnio edytowany przez RaNo (2011-10-10 20:57:39)

Offline

 

#4 2011-11-28 08:50:12

Minia&Misio

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 35
Punktów :   

Re: wentylacja w bloku 23

Wspaniale, że nie tylko my męczymy się z tym problemem. W wietrzne dni w łazience jest krioterapia. Kaloryfery są z termostatami i jak jest zimno w pomieszczeniu to grzeją jak szalone - na nic się to jednak zdaje, a pieniądze lecą. Uważam, że powinniśmy się zająć tą sprawą wspólnie, gdyż mnie AZ nawet nie raczył odpisać. Należy podjąć radykalne kroki, gdyż deweloper "oddał budynek zatwierdzony przez nadzór", a AZ "nie może ingerować w kompetencje i zobowiązania dewelopera oraz nie ma pieniędzy".

Musimy przygotować zbiorowa pismo i po prostu to wychodzić, bo najwyraźniej inaczej się nie da.

Proponuję napisać do mnie wiadomość e-mail, kiedy pozbieramy już należytą liczbę osób podpiszemy się wszyscy i prześlemy obu firmom, a potem zaczniemy uciążliwy proces dzwonienia i dopytywania. Czas skończyć z traktowaniem nas jak głupków.

proszę o kontakt na : emnowakowski@gmail.com

Offline

 

#5 2012-01-27 19:17:08

Sebek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-03
Posty: 31
Punktów :   

Re: wentylacja w bloku 23

Czy wiadomo coś w sprawie tej wentylacji? Dlaczego zimne powietrze jest wwiewane kratkami wentylacyjnymi do kuchni i łazienki mimo otwartych nawietrzaków w oknach? Czy to nie ma ze sobą nic wspólnego?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ELBENLAND SÄCHSISCHE SCHWEIZ II - Komfortable... Проживание Гондурас smk edu kz