Nazwa forum

Opis forum


#16 2012-03-27 19:20:48

Sebek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-03
Posty: 31
Punktów :   

Re: co z zakazem parkowania wzdłuż drogi wewnętrznej????

Jeśli mogę podzielić się swoim zdaniem, to zdecydowanie wolę mieć korę tuż pod oknem a nie samochody, które stałyby praktycznie jeden krok od bloku i wyjść z klatek schodowych, a chodnik jest bardzo wąski i dopiero byłoby przeciskanie się z wózkami itp.  Przy pierwszym bloku nie ma takiego problemu, bo jest dziedziniec. A u nas auta stałyby metr góra dwa od budynku. Zwróćcie proszę na to uwagę.

Offline

 

#17 2012-03-27 20:22:59

D0rian

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 62
Punktów :   

Re: co z zakazem parkowania wzdłuż drogi wewnętrznej????

A nie wydaje Ci się, że i tak masz blisko te samochody? Chodnik się nie zmieni. Chyba nikt nie jeździ wózkami po korze? A nie wiem czy nie lepiej mieć samochód o 1 metr bliżej budynku, niż zastawioną drogę na wypadek pożaru?
Oczywiście każdy może podzielić się swoim zdaniem Sebek Po to też jest później głosowanie w każdej sprawie. Dlatego warto uczestniczyć w głosowaniach (taka zachęta dla powiększenia frekwencji na zebraniu )

Offline

 

#18 2012-03-27 20:30:51

 konwil

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 266
Punktów :   

Re: co z zakazem parkowania wzdłuż drogi wewnętrznej????

Doskonale Cię rozumiem Sebek - niemniej jak już to kiedyś napisałem, przedstawiłem tylko to, co mi obiecano przed zakupem mieszkania.

Nie jestem antagonistą mieszkańców 23a, ani zieleni czy nawet brązowej kory. Ale samochody także trzeba mieć stawiać gdzie -> pod oknami kilku mieszkań z 23 parkują one w stosunkowo blisko, tak dla przykładu. No nic, chciałbym aby wypowiedziała się większa część z nas, mam na myśli oba bloki, i wówczas będziemy mieli pogląd sprawy.

Chciałbym również podkreślić, że zdaję sobie sprawę, że w garażach podziemnych jest mnóstwo miejsca - dlatego można je też wynająć za dobrą cenę, niemniej mamy tu lokale usługowe, czasem gości własnych i jak mniemam co niektórzy mają po 2, 3 auta, co powoduje właśnie taką sytuacja pomiędzy budynkami. Jak to można rozwiązać inaczej?

Pzdr.,
konwil

Offline

 

#19 2012-03-27 21:37:41

 krzyhood

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 177
Punktów :   

Re: co z zakazem parkowania wzdłuż drogi wewnętrznej????

Ja tez jestem raczej za zielenia niż za autami tuż przy bloku, ale zielenia a nie korą, wiadomo że po korze nikt wozkiem nie jezdzi i że szerokosc chodnika nie zmieni sie ale tak czy inaczej auta by tam staly czy to tuz przy chodniku, czy  nieco dalej za korą, to ja wole to drugie rozwiązanie bo przynajmniej jest jakas przestrzen jeszcze.
Jest zakaz wjazdu dla 'niemieszkancow', co oczywiscie tez nie jest dobrym rozwiazaniem, bo przykladowo jak bede mial gosci to nie zakaze im wjezdzac i np parkowac wzdluz bloku i dymac np spod lewiatana na piechote. W kazdym razie cos trzeba z tym zrobic. A auta parkujące wzdluz bloku nie przeszkadzaja jeszcze tak bardzo ja te parkujące na zakręcie przy wjezdzie do garazu oraz te ktore stoja na przeciwko Rarytasa tam wzdluz tego ohydnego, blaszanego  plotu, tam uwazam powinien być bezwzględny zakaz parkowania, bo jak stoją po dwóch stronach drogi to 2 auta za cholere sie nie wyminą.
Jesli miałby przejsc pomysl z miejscami zamiast kory to tez ok, nie jestem jakims strasznym przeciwnikiem, dopoki nie utrudnia to calkowicie przejazdu, wjazdu, wyjazdu czy dojazdu (tu glownie chodzi mi o blaszany plot i Rarytasa oraz juz przy bloku 21 na tym łuku, bo przez ten ohydny plot nic nie widac a jak jeszcze cos stoi na tym zakrecie to juz w ogole robi sie niebezpiecznie)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotelstayfinder.com Lodging Trabzon Ciechocinek spa weekend dla dwojga eddikez