Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-06-06 11:34:31

 konwil

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 266
Punktów :   

Problemy wewnętrzne innych Wspólnot :)

Drodzy Sąsiedzi,

Jako, że mieszkam tu już niemal rok, to co nieco się na Przemiarki widziało i słyszało Czytało się też trochę Forum i ogólnie uczestniczyło w "życiu" bloków. Niemniej jestem naprawdę wdzięczny losowi i ogółowi Wspólnoty, że nie mamy takich problemów jak sąsiedzi zza płotu (21):

http://www.apartamentywrzosowe.pun.pl/v … .php?id=59

Witki mi opadły jak przeczytałem ten temat... Pomijając zawartość merytoryczną, sama forma i negatywne emocje, które tutaj funkcjonują są dla mnie naprawdę niemiłym zaskoczeniem. Co by nie myśleć, jednak to nasi sąsiedzi.

Wyrażam jednocześnie nadzieję, że u nas nie będzie takich sytuacji i cieszę się, że jesteśmy, tacy jakby, spokojniejsi, ugodowi i bardziej chętni do współpracy Oby tak dalej!

Pzdr.

Offline

 

#2 2011-06-06 15:36:04

kamre

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 118
Punktów :   

Re: Problemy wewnętrzne innych Wspólnot :)

Albo patrze tutaj:

http://www.apartamentywrzosowe.pun.pl/v … .php?id=17

Niech ktoś im na pisze, że to nie kuna - tylko koty! Tak - te same które podkopały się w nocy do naszego garażu ;D

Offline

 

#3 2011-06-06 16:33:10

nietofredka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-16
Posty: 39
Punktów :   

Re: Problemy wewnętrzne innych Wspólnot :)

Może podeślijmy im parę rad jak upolować kota w garażu, zanim im opony pokradną???

Offline

 

#4 2011-07-27 22:26:10

sasiad

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: Problemy wewnętrzne innych Wspólnot :)

No witajcie Sąsiedzi szanowni zza płota!
Tak, tak ja tez czytam Wasze forum:)Co do imprez to my jestesmy po etapie pacyfikacj i resocjalizacji nieokrzesanych elementow.Natomiast u Was chyba sie dopiero zaczyna formowac zabawowe towarzystwo, ostatnia imprezka z karaoke na poddaszu ze az ich bylo na szuwarowej slychac:)
Co do kuny to fakt, mi zezarla przewod do chlodnicy i kable elektryki ponadgryzala i naprawde to nie byl kot:)
Jest takie powiedzenie nie smiej sie dziadku z czyjego wypadku...
A tak powaznie to sluchajcie:
1)Wasz blok (mowie o tym nowo oddanym) budowali ci sami "eksperci" co nasz, uwazajcie szczegolnie na balkony u nas sa krzywo wylane wylewki i zle wykonane barierki. Ciagle reklamacje i zalewanie przy roztopach w wielu mieszkaniach!!
2)Od kilkudziesieciu dni mamy na budynku regularne wizyty złodzieji w kapturach, kradna rowery, rozbijaja komorki lokatorskie a hitem ostatniego tygodnia jest ..... kradziez kól z zaparkowanego w garazu samochodu (zostal na kolkach)
Pisze Wam o tym bo jak u nas juz wszystko ukradna to pojda tam gdzie najblizej....
Pozdrawiam
sasiadzprzemiarki21

Offline

 

#5 2011-07-28 11:44:26

nietofredka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-16
Posty: 39
Punktów :   

Re: Problemy wewnętrzne innych Wspólnot :)

Kurcze, aż mi głupio że się śmiałam z tych opon kradzionych przez koty

Jak widać ani ogrodzenie, ani monitoring nie gwarantuje bezpieczeństwa. Mam nadzieje że uda się złapać złodziei. Może że jak się powprowadzają mieszkańcy nowo oddanego bloku to będą mieć was "na oku" (no chyba że będą bali się wejść na balkon, bo ja po twoim poście o jakości wykonanie tych balkonów to bym się bała...).

Offline

 

#6 2011-07-30 00:29:31

 xiumeikuo

Nowy użytkownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-03-23
Posty: 6
Punktów :   

Re: Problemy wewnętrzne innych Wspólnot :)

Widziałam jak we wtorek około 2 w nocy dwóch dresów przeskoczyło przez ogrodzenie bloku obok. Posiedzieli dłuższą chwilę w śmietniku i poszli za blok, nie wiem dokąd. Jak widać ani ogrodzenie ani monitoring nie jest dla nikogo przeszkodą.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs https://nerko.pl/ Ciechocinek pakiety pobytowe parkieciarz warszawa