Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-08-19 13:48:32

RaNo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 202
Punktów :   

Wentylacja w 23A

Czy ktoś z 23A może potwierdzić, że ma ciąg w łazienkowej kratce wentylacyjnej?

Czy mam okna otwarte czy nie, zawsze przystawiony do kratki płomień zapalniczki płonie u mnie równiutko w górę, zamiast uginać się w stronę kratki

Edit:

Sprawdziłem przy pomocy profesjonalnego sprzętu - mam zerowy ciąg Polecam każdemu sprawdzenie czy u was nie jest tak samo. Ciekawe czy to się da w prosty sposób naprawić...

Edit 2:

Zgłosiłem developerowi i trzeba przyznać im sprawność w rozwiązywaniu zgłoszeń gwarancyjnych, bo dziś był u mnie pan z ramienia ekipy wykonawczej naszego budynku, który potwierdził niedrożność - w przewodzie wentylacyjnym utknął jakiś przedmiot. W najbliższych dniach mają przysłać kominiarza aby odgórnie to przetkał...

Dowiedziałem się też w międzyczasie, że to nie pierwszy przypadek całkowicie niedrożnej wentylacji w naszym budynku.

Edit 3:
No i nie obyło się bez interwencji u sąsiada ponad mną. Panowie musieli rozkuć mój szyb wentylacyjny w jego łazience (po uprzednim wyrwaniu jego płytek) i wyjęli/wykuli prawie pełne 2 wiaderka zastygłego betonu, który osiadł na jakimś plastikowym dekielku, który wcześniej wpadł i zaklinował się w moim szybie!

Suma sumarum cieszę się super ciągiem; pranie schnie, ręczniki nie kisną, lustro nie paruje, nie mówiąc już o możliwości korzystania z łazienki bezpośrednio po wykonywaniu pewnej niezbyt pięknie pachnącej potrzeby fizjologicznej...

Ostatnio edytowany przez RaNo (2011-09-23 09:58:30)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ehotelsreviews.com Ciechocinek spa weekend dla dwojga eddikez