Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-10-09 16:31:40

 Coledon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 86
Punktów :   

Ogzewanie w 23A - działa czy nie działa?

Witam.
W piątek MPEC uruchomił ogrzewanie.
Grzejniki płytowe działały i grzały całkiem nieźle. Grzejnikowi łazienkowemu już chyba brakło po pewnym czasie wody ( do pewnego momentu odpowietrzał i grzał ale nagle przstał tak jakby wody brakło)
Wczoraj nawet i grzejniki płytowe miały przerwy ( łazienkowiec dalej nic aczkolwiek w penym momencie niby się dalej odpowietrzał ale nie dawał ciepła - właśnie wtedy kiedy i płytowe miały przerwę w grzaniu).
Dzis to już jest tragedia bo żaden grzejnik nie daje ciepła chociaż słychac że niby jakiś przepływ jest.
Jak to jest u Was?
Macie wodę w grzejnikach i grzeją czy też dzieją się różne jaja?

Pozdrawiam
Coledon


Seks jest jak Prusakolep, kusi, wabi, nęci

Offline

 

#2 2011-10-09 20:07:20

 krzyhood

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 177
Punktów :   

Re: Ogzewanie w 23A - działa czy nie działa?

U mnie lazienkowy grzal wczoraj ale tylko przy zaworach na dole, gora byla zimna, musze go jeszcze odpowietrzyc, natomiast z plytowych grzaly wczoraj tylko te najmniejsze, a te najwieksze tylko w czesci byly cieple, dzis sa zimne wszystkie. A jak dlugo powinno sie je odpowietrzac? Ten zaworek od odpowietrzania powinien byc otwarty przez jaki czas? Moze za krotko je odpowietrzalem..bo zawory imbusowe sa otwarte, no i te na klatce tez, takze moze to kwestia dobrego odpowietrzenia..

Offline

 

#3 2011-10-10 20:45:40

Gosiaczek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-10
Posty: 2
Punktów :   

Re: Ogzewanie w 23A - działa czy nie działa?

grzeje

Offline

 

#4 2011-10-10 20:49:31

RaNo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 202
Punktów :   

Re: Ogzewanie w 23A - działa czy nie działa?

Ja zawsze odpowietrzam tylko aż przestanie lecieć powietrze, a zacznie woda. Odpowietrzyłem przedwczoraj (po raz pierwszy) i do dziś na kaloryfery nie narzekam - grzeją tyle ile chcę, choć muszę przyznać że niewiele, bo i tak jest w mieszkaniu przyjemnie ciepło

Przeczytawszy wasze wiadomości, zajrzałem teraz do moich kaloryferów - spróbowałem je odpowietrzyć, ale wogóle nie były zapowietrzone - od razu poleciała woda. Więc u mnie jest wszystko OK, aczkolwiek mieszkam na I piętrze gdzie ciśnienie jest największe, a powietrze aż tak się nie zbiera, bo wędruje wyżej

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
leotti.pl świadectwa charakterystyki śląsk remonty dachów warszawa hotel ciechocinek DG House Wrocław