Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-11-18 14:40:17

RaNo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 202
Punktów :   

hałasy z kanalizacji

Witajcie,

Wątek o wierceniu zmotywował mnie by zapytać o nasze rzekomo cichospustowe piony kanalizacyjne.

Czy wy też słyszycie jak nieczystości od sąsiadów z góry najpierw lecąc w dół szumią, potem nagle mocno o coś się rozbijają, po czym znowu szumią? Stuknięcie przy tym "rozbiciu" jest dość głośne - jak by to opisać... dźwięk zupełnie jakby obiły się o siebie dwa ciała stałe, a nie np. nieczystości o rurę. "Na oko" występuje to około 3 piętra w pionie łazienkowym między klatką I a II w 23A.

Jak jest w innych klatkach?

Offline

 

#2 2011-11-18 17:18:47

 krzyhood

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 177
Punktów :   

Re: hałasy z kanalizacji

hehe, ciekawe zwłaszcza to że najpierw szumią, potem się rozbijają i znowu szumią... może przydałby się komuś jakiś mocny laxative ))
Moje uszy na szczęście czegoś takiego nie doświadczają, napiszę więcej, że moim zdaniem piony cichoszumowe spełniają swoją funkcję, gorzej jest z dopływem wody bo np slysze kiedy sąsiedzi biorą prysznic:)

Offline

 

#3 2011-11-28 08:54:50

Minia&Misio

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 35
Punktów :   

Re: hałasy z kanalizacji

tak, kanalizacja wcale nie jest taka cicha. zwłaszcza, że np. w klatce nr I w bloku 23 pion idzie dokładnie obok mojej głowy w sypialni... cisza, spokój, zasypiasz... jeb spuszczanie wody

Offline

 

#4 2011-12-03 10:59:08

Sebek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-03
Posty: 31
Punktów :   

Re: hałasy z kanalizacji

Witam, u mnie w całym mieszkaniu słychać, jak sąsiad z góry korzysta z toalety ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
fotowoltaika wrocław przeprowadzki warszawa tanio Ciechocinek pakiety pobytowe parkieciarz warszawa