Nazwa forum

Opis forum


#1 2012-04-23 17:40:39

 Coledon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 86
Punktów :   

Nowe uchwały - to chyba kpina !!!

No kurna jak tak można !!!.
Najpierw na zebraniu jest uchwała o wybudowanie piaskownicy - ok wszystkim się przyda.
Nic nie było mówione o placu zabaw dla przedszkola. AZ się bało dyskusji na ten temat ??
No kurde jak można cichcem wprowadzac do głosowania uchwały które będą zabraniac Naszym dzieciom korzystania z zieleni od 8do 18 i to jeszcze za Nasze pieniądze !!! Od kiedy AZ stoi po stronie właścicieli lokali użytkowych kosztem innych właścicieli nieruchomości??
To inni ludzie już nie mają prawa do korzystania z zieleni???
To gdzie ma powstac w takim razie piaskownica która miała duże poparcie na zebraniu jak AZ chce aby został wybudowany plac zabaw za NASZE PIENIĄDZE ( tylko koszty utrzymania ma ponosic właściciel przedszkola) mniej więcej w tym samym miejscu.

Po 2 AZ nie chciał poddac pod głosowanie uchwał które miały wstępne poparcie min 2 osób a teraz cichcem wprowadza pod głosowanie uchwały dla 1 właściciela przedszkola?? Czyżby inne zasady obowiązywały właścicieli mieszkań a inne właścicieli lokali.
Po 3. Pani z AZ powiedziała że aby wprowadzic nowe uchwały pod głosowanie to trzeba zwołac nadzwyczajne zebranie członków wspolnoty.
GDZIE I KIEDY ODBYŁO SIĘ NADZWYCZAJNE ZEBRANIE WSPOLNOTY  z którego są propozycje tych uchwał.
Coledon


Seks jest jak Prusakolep, kusi, wabi, nęci

Offline

 

#2 2012-04-23 19:15:23

D0rian

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 62
Punktów :   

Re: Nowe uchwały - to chyba kpina !!!

To, że uchwała się pojawiła, mi nie przeszkadza. To, że jak piszesz Coledon aby stworzyć własną uchwałę potrzeba większej ilości osób i jakieś zebranie nadzwyczajne, już przeszkadza. Wysłałem maila do AZetu ze swoimi wątpliwościami.
Najbardziej zabawne jest to, że płacimy za coś, co możemy użytkować w wyznaczonych godzinach. Ciekawy ktoś miał pomysł. Już widzę rodziców z dziećmi siedzących z latarką w piaskownicy . Patrząc na godziny, jakie byłyby dostępne dla nas, to powinniśmy się też domagać zapewnienia oświetlenia przez właścicieli przedszkola Jak dla mnie, uchwała w takiej for Wtedy jemie jest nieakceptowalna. Niech dorzucą możliwość korzystania o każdej porze dnia i nocy.st nad czym myśleć.

A co myślicie o reklamach na 23a? I tak swoją drogą co mają do tego mieszkańcy 23? Oczywiście nie chcę was urażać, jednak to chyba tylko problem naszego budynku? Ja osobiście z jednej strony nie chcę utrudniać pracy przedsiębiorcom, z drugiej chyba to nie uatrakcyjni naszej fasady.

Ostatnio edytowany przez D0rian (2012-04-23 19:23:36)

Offline

 

#3 2012-04-23 19:35:11

 Coledon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 86
Punktów :   

Re: Nowe uchwały - to chyba kpina !!!

D0rian napisał:

To, że uchwała się pojawiła, mi nie przeszkadza. To, że jak piszesz Coledon aby stworzyć własną uchwałę potrzeba większej ilości osób i jakieś zebranie nadzwyczajne, już przeszkadza.

Mi przeszkadza oprócz zakazu wstępu nierówne traktowanie przez AZ właścicieli lokali i mieszkań.
To Pani z AZ na zebraniu powiedziała że aby mogła powtac propozycja uchwał to musi zostac zwołane nadzwyczajne zebranie. To nie jest mój wymysł.
A teraz okazuje się że to dotyczy tylko właścicieli mieszkań a nie dotyczy właścicieli lokali użytkowych.

Ostatnio edytowany przez Coledon (2012-04-23 19:41:04)


Seks jest jak Prusakolep, kusi, wabi, nęci

Offline

 

#4 2012-04-23 19:37:00

 Milady

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-15
Posty: 145
Punktów :   

Re: Nowe uchwały - to chyba kpina !!!

Niezwykle interesującym faktem jest to, że nie minął miesiąc od zebrania, a pojawiły się uchwały przedstawione przez AZ o których nie dyskutowano na zebraniu.
Okazuje się, że zaliczka eksploatacyjna za miejsca postojowe miałaby wzrosnąc - choc i tak jest już wysoka.

Zamiast piaskownicy, o której była mowa na zebraniu pojawia się uchwała dotycząca palcu zabaw (o wiele kosztowniejszego do stworzenia), z którego w ciągu dnia będę mogły korzystac tylko dzieci z mającego powstac przedszkola. To już jest skandal !!! Na naszej wspólnej działce miałejby powstac coś za nasze pieniądze z czego większosc mieszkańców mogłaby korzystac tylko w ograniczonym zakresie !!! Dlaczego właściciele tych lokali, w których ma powstac przedszkole nie zaproponowali uchwały w przedstawionej nam obecnie formie na zebraniu ? Wszystko wskazuje na to, że ludzie z AZ już przed zebraniem byli w zmowie z właścicielem wspomnianych lokali i opowieści o piaskownicy były tylko mydleniem oczu !!! Co to za pomysł, żeby rodzice musieli potem tłumaczyc dzieciom, że dopiero po 18-beda mogły sie pobawic na placu zabaw. No i wogóle jak można wystepowac z uchwałą bez przedstawienia kosztów inwestycji !!! I po co nam wogóle kolejny plac zabaw skoro jeden już mamy - po to, że nowopowstałe przedszkole mogło się reklamowac ze ma plac zabaw do własnego użytku !!!
Z tego co widzę, to AZ jest bardzo stronnicze i działa tylko na korzysc właścicieli lokali użytkowych a nie ogółu mieszkańców !!!


No i uchwała o reklamach na bloku - nasz blok to blok mieszkalny a nie słup reklamowy !!!


/ Wasza Sąsiadka

Offline

 

#5 2012-04-23 19:45:31

D0rian

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 62
Punktów :   

Re: Nowe uchwały - to chyba kpina !!!

Coledon napisał:

D0rian napisał:

To, że uchwała się pojawiła, mi nie przeszkadza. To, że jak piszesz Coledon aby stworzyć własną uchwałę potrzeba większej ilości osób i jakieś zebranie nadzwyczajne, już przeszkadza.

Mi przeszkadza oprócz zakazu wstępu nierówne traktowanie przez AZ właścicieli lokali i mieszkań.
To Pani z AZ na zebraniu powiedziała że aby mogła powtac propozycja uchwał to musi zostac zwołane nadzwyczajne zebranie. To nie jest mój wymysł.
A teraz okazuje się że to dotyczy tylko właścicieli mieszkań a nie dotyczy właścicieli lokali użytkowych.

Oczywiście popieram Cię Coledon i rozumiem. Mi by nie przeszkadzało tylko to, gdyby każdy mógł tak wprowadzić swoją uchwałę, lub jakiejś grupy ludzi bez zwoływań nadzwyczajnych zebrań.

Offline

 

#6 2012-04-23 19:55:17

 Coledon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 86
Punktów :   

Re: Nowe uchwały - to chyba kpina !!!

D0rian napisał:

Coledon napisał:

D0rian napisał:

To, że uchwała się pojawiła, mi nie przeszkadza. To, że jak piszesz Coledon aby stworzyć własną uchwałę potrzeba większej ilości osób i jakieś zebranie nadzwyczajne, już przeszkadza.

Mi przeszkadza oprócz zakazu wstępu nierówne traktowanie przez AZ właścicieli lokali i mieszkań.
To Pani z AZ na zebraniu powiedziała że aby mogła powtac propozycja uchwał to musi zostac zwołane nadzwyczajne zebranie. To nie jest mój wymysł.
A teraz okazuje się że to dotyczy tylko właścicieli mieszkań a nie dotyczy właścicieli lokali użytkowych.

Oczywiście popieram Cię Coledon i rozumiem. Mi by nie przeszkadzało tylko to, gdyby każdy mógł tak wprowadzić swoją uchwałę, lub jakiejś grupy ludzi bez zwoływań nadzwyczajnych zebrań.

Dokładnie tak powinno byc. Powinno się wprowadzic jakiś procent minimalny który musi się podpisac na wniosku i powinno byc to głosowane. A nie bawic się w nadzwyczajne zebrania.
Tyle tylko że dla wszystkich a nie tylko dla tych co mają lokale. Widac Pani z AZ ma inne prawo dla właścicieli lokali a inne dla właścicieli mieszkań.
Coledon


Ps. Sprzątanie garażu 2 razy w roku ( tyle powinno byc wg Pani z AZ) kosztuje 4800 za rok, a sprzątanie wszystkich klatek min raz w tygodniu + odśnieżanie + pielęgnacja zieleni 8400 zł za rok. Niezła wycena. Czyżby
Ja mogę się poświęcic i za 4800 zł za rok pozamiatac 2 razy ten garaż. Pewnie nie tylko ja.
Widac dlaczego Pani z AZ tak bardzo nie chciała rozwiązac umowy z tą firmą sprzątającą. Niezły pomysł na wyprowadzanie kasy z wspólnoty.
Coledon


Seks jest jak Prusakolep, kusi, wabi, nęci

Offline

 

#7 2012-04-23 20:36:25

RaNo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 202
Punktów :   

Re: Nowe uchwały - to chyba kpina !!!

Hmmm... coś mi tu nie gra. O jakich wy wogóle uchwałach mówicie? Dostaliście coś pocztą czy jak? Jak one się mają do uchwał, które głosowaliśmy na zebraniu? Przecież już na zebraniu było pytanie o piaskownicę i nie było tam wypisanych żadnych godzin wstępu...

Offline

 

#8 2012-04-23 21:29:27

D0rian

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 62
Punktów :   

Re: Nowe uchwały - to chyba kpina !!!

@RaNo sprawdź skrzynkę pocztową

Offline

 

#9 2012-04-23 21:36:18

RaNo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 202
Punktów :   

Re: Nowe uchwały - to chyba kpina !!!

No sprawdziłem (i tą elektroniczną i tą metalową) i pusto. Jedyne co dziś od AZ otrzymałem (na e-maila) to "Instrukcja zdalnego dostępu do podglądu obrazu z kamer monitoringu wizyjnego CCTV na ul. Przemiarki 23A w Krakowie", która z resztą mi nie działa, bo serwer nawet nie odpowiada pod podanym tam adresem :-(

Offline

 

#10 2012-04-23 21:48:23

 krzyhood

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 177
Punktów :   

Re: Nowe uchwały - to chyba kpina !!!

Ja mam ten sam problem, a ze z IT nie mam nic wspolnego to nie wiem o co chodzi:) W kazdym razie po ustawieniu tego wszystkiego w narzedziach w IE (a na Firefoxie to sie tego nie da??) i potem po wklejeniu tego adresu, strona sie nie otwiera, a ponadto po ustawieniu "Pobierania podpisanych formantow ActiveX" na "włącz" mam wszedzie info ze komputer jest niezabezpieczony, no to ekstra dostep do kamer nam dali.. Nie wiem moze sie nie znam i moze ktos mnie oswieci:)

Offline

 

#11 2012-04-23 21:53:52

RaNo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 202
Punktów :   

Re: Nowe uchwały - to chyba kpina !!!

Upewnij się, że ustawiłeś te liberalne ustawienia ActiveX wyłącznie dla witryn zaufanych, a nie brońboże dla Internetu czy sieci lokalnej.

Co do Firefoksa, to niestety nasi "kamerzyści" skorzystali z autorskiej technologii Microsoftu: "ActiveX", która albo jest opatentowana, albo zbyt badziewna by komukolwiek zależało by implementować ją w Firefoksie

Offline

 

#12 2012-04-23 22:06:41

 Coledon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 86
Punktów :   

Re: Nowe uchwały - to chyba kpina !!!

RaNo napisał:

No sprawdziłem (i tą elektroniczną i tą metalową) i pusto. Jedyne co dziś od AZ otrzymałem (na e-maila) to "Instrukcja zdalnego dostępu do podglądu obrazu z kamer monitoringu wizyjnego CCTV na ul. Przemiarki 23A w Krakowie", która z resztą mi nie działa, bo serwer nawet nie odpowiada pod podanym tam adresem :-(

Ja miałem w skrzynce pocztowej ( metalowej)
Może nie podpisałeś kiedyś im pozwolenia na zostawianie w skrzynce korespondencji i poszła przez Pocztę Polską.

Ps mi tez nie działają te kamerki


Seks jest jak Prusakolep, kusi, wabi, nęci

Offline

 

#13 2012-04-23 22:26:53

RaNo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 202
Punktów :   

Re: Nowe uchwały - to chyba kpina !!!

Udzieliłem, udzieliłem...

Offline

 

#14 2012-04-23 23:48:11

D0rian

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 62
Punktów :   

Re: Nowe uchwały - to chyba kpina !!!

RaNo napisał:

Udzieliłem, udzieliłem...

To czekaj z utęsknieniem na nowe uchwały. Nie wiem czy to jakiś spóźniony żart prima aprilisowy, czy ktoś ma nas za idiotów...

Offline

 

#15 2012-04-24 09:39:37

irmenix

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 16
Punktów :   

Re: Nowe uchwały - to chyba kpina !!!

Popieram opinie Coledon, że uchwała AZ to kpina z Nas. W ten sposób administrator buduje sobie lotnisko do rychłego odlotu zwłaszcza, że ich kadencja dobiega końca. Myślę, że taka stronniczość nie może mięć miejsca między innymi w temacie placu zabaw jak i w sprawie firmy sprzątającej, którą w nieskończoność upominają, kontrolują i nękają nieoczekiwanymi kontrolami jak za prl-u i żadnych efektów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Summer Cottage Apartel remonty dachów warszawa hotel ciechocinek DG House Wrocław