Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2012-04-24 16:12:27

shamtu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 48
Punktów :   

Re: Nowe uchwały - to chyba kpina !!!

Kpiną jest obniżenie kosztów eksploatacji mieszkania z równoczesnym podniesieniem kosztów eksploatacji garażu, które i tak są cholernie wysokie w porównaniu do innych wspólnot (chociażby Drukarska). Co do piaskownicy to ja rozumiem, że mają być dwie- jedna dla nas ogrodzona+ dwie ławki (ogrodzenie powinno być na klucz- coby sie nasze dzieci pomiescily jak sie nazchodzi dzieciarni z Drukarskiej, Wrzosowych itd....) i druga na placu zabaw z przedszkola. A propos tego przedszkolnego placu to nie wiem za czyje pieniadze ma byc wybudowany bo jest wzmianka o tym, że koszty utrzymania ponosi własciciel lokali L1-L4....Jak za nasza kase to niech spadają!

Offline

 

#17 2012-04-24 17:40:59

 Coledon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 86
Punktów :   

Re: Nowe uchwały - to chyba kpina !!!

shamtu napisał:

Kpiną jest obniżenie kosztów eksploatacji mieszkania z równoczesnym podniesieniem kosztów eksploatacji garażu, które i tak są cholernie wysokie w porównaniu do innych wspólnot (chociażby Drukarska). Co do piaskownicy to ja rozumiem, że mają być dwie- jedna dla nas ogrodzona+ dwie ławki (ogrodzenie powinno być na klucz- coby sie nasze dzieci pomiescily jak sie nazchodzi dzieciarni z Drukarskiej, Wrzosowych itd....) i druga na placu zabaw z przedszkola. A propos tego przedszkolnego placu to nie wiem za czyje pieniadze ma byc wybudowany bo jest wzmianka o tym, że koszty utrzymania ponosi własciciel lokali L1-L4....Jak za nasza kase to niech spadają!

Ten plac zabaw ma byc wzdłuż 4 lokali wiec na Naszą piaskownicę już chyba nie będzie miejsca.
Z treści uchwały wynika że plac zabaw dla przedszkola ma byc za Nasze pieniądze.


Seks jest jak Prusakolep, kusi, wabi, nęci

Offline

 

#18 2012-04-24 18:09:27

olu18

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-23
Posty: 27
Punktów :   

Re: Nowe uchwały - to chyba kpina !!!

Witajcie:)
Ja tez nic nie dostalam - zadnych uchwal... Ale to co piszecie to sa jakies "jaja" za przeproszeniem... Moze macie jakies propozycje zeby te uchwaly nie przeszly??

Offline

 

#19 2012-04-24 19:19:31

 Milady

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-15
Posty: 145
Punktów :   

Re: Nowe uchwały - to chyba kpina !!!

Z treści uchwały wynika, że plac zabaw miałby powstac za nasze pieniądze, a jedynie kosztami bieżącego utrzymania byliby obciążeniu właściciele lokali użytkowych L1-L4.
Ale tak wogóle jak mielibysmy zgodzic się na to, aby na naszej działce za którą zapłacilśmy ciężkie pieniądze wykupując mieszkania miałby powstac plac zabaw do którego mielibyśmy ograniczony dostęp !!! To jest nienormalne, żebyśmy po części własnej działki mogli chodzic tylko w wyznaczonych godzinach !!! Jak AZ wogóle odważył się wysłac taką uchwałę do mieszkańców !!!
Skoro właściciel lokali chce miec własny teren na plac zabaw to niech sobie taki teren wykupi i za swoje pieniądze wybuduje plac zabaw dla przedszkola !!!

Prawda jest taka, że uchwały dotyczące reklam na budynku i wspomnianego już placu zabaw wogóle nie powinny się pojawic, gdyż nie zostały omówione na zebraniu, które niedawno się odbyło. Poza paroma zdaniami, które stanowi uchwałą nie wiemy nic:
- jaki byłby koszt wybudowania placu zabaw,
- nie znamy planu rozmieszczenia wspomnianych w uchwale elementów konstrukcyjnych placu zabaw - no i po co nam kolejna zjeżdżalnia skoro na dziedzińcu jest już jedna,
- w jakiej wysokości opłaty uiszczaliby właściciele reklam


/ Wasza Sąsiadka

Offline

 

#20 2012-04-24 19:40:32

RaNo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 202
Punktów :   

Re: Nowe uchwały - to chyba kpina !!!

Rzecz w tym, że z treści tej uchwały (o piaskownicy) niewiele wynika i w obecnej formie przedszkole może się wymigać od wszystkiego (w szczególności gdy zbankrutuje, a lokal przejmie sklep monopolowy to już na pewno nikt nam piaskiem się nie zajmie). Zdecydowanie zachęcam głosować na NIE jeśli nie chcemy być zrobieni w bambuko!

Podobnie z reklamami - nawet nie wiemy ile będziemy dostawać za te reklamy. Jak rozumiem, to o opłacie będzie decydował AZ w porozumieniu z właścicielami reklam. Gdyby w uchwale była cena minimalna, w dodatku rocznie rewaloryzowana, to bym się zgodził. W obecnej formie: NIE.

P.S. Dziś pojawiła mi się w skrzynce ta kartka wreszcie. Nie wiem czemu niektórzy dostali wczoraj, a niektórzy dzisiaj!

Ostatnio edytowany przez RaNo (2012-04-24 19:41:36)

Offline

 

#21 2012-04-24 19:44:34

 Coledon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 86
Punktów :   

Re: Nowe uchwały - to chyba kpina !!!

RaNo napisał:

Rzecz w tym, że z treści tej uchwały (o piaskownicy) niewiele wynika i w obecnej formie przedszkole może się wymigać od wszystkiego (w szczególności gdy zbankrutuje, a lokal przejmie sklep monopolowy to już na pewno nikt nam piaskiem się nie zajmie). Zdecydowanie zachęcam głosować na NIE jeśli nie chcemy być zrobieni w bambuko!

Podobnie z reklamami - nawet nie wiemy ile będziemy dostawać za te reklamy. Jak rozumiem, to o opłacie będzie decydował AZ w porozumieniu z właścicielami reklam. Gdyby w uchwale była cena minimalna, w dodatku rocznie rewaloryzowana, to bym się zgodził. W obecnej formie: NIE.

P.S. Dziś pojawiła mi się w skrzynce ta kartka wreszcie. Nie wiem czemu niektórzy dostali wczoraj, a niektórzy dzisiaj!

Rano My dostaliśmy wczoraj bo Nas AZ bardziej lubi

Ja też zachęcam do głosowania:

3xNIE

Ostatnio edytowany przez Coledon (2012-04-24 19:44:59)


Seks jest jak Prusakolep, kusi, wabi, nęci

Offline

 

#22 2012-04-24 22:09:50

olu18

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-23
Posty: 27
Punktów :   

Re: Nowe uchwały - to chyba kpina !!!

Coledon napisał:

RaNo napisał:

Rzecz w tym, że z treści tej uchwały (o piaskownicy) niewiele wynika i w obecnej formie przedszkole może się wymigać od wszystkiego (w szczególności gdy zbankrutuje, a lokal przejmie sklep monopolowy to już na pewno nikt nam piaskiem się nie zajmie). Zdecydowanie zachęcam głosować na NIE jeśli nie chcemy być zrobieni w bambuko!

Podobnie z reklamami - nawet nie wiemy ile będziemy dostawać za te reklamy. Jak rozumiem, to o opłacie będzie decydował AZ w porozumieniu z właścicielami reklam. Gdyby w uchwale była cena minimalna, w dodatku rocznie rewaloryzowana, to bym się zgodził. W obecnej formie: NIE.

P.S. Dziś pojawiła mi się w skrzynce ta kartka wreszcie. Nie wiem czemu niektórzy dostali wczoraj, a niektórzy dzisiaj!

Rano My dostaliśmy wczoraj bo Nas AZ bardziej lubi

Ja też zachęcam do głosowania:

3xNIE

Ja dopiero teraz tez dostalam te uchwaly i oczywiscie 3 X NIE!!! Żenada!!!

Offline

 

#23 2012-04-25 17:13:33

Sebek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-03
Posty: 31
Punktów :   

Re: Nowe uchwały - to chyba kpina !!!

Sprytne posunięcie ze strony azetu z tą uchwalą dla przedszkola. Głosuję oczywiście na nie, to samo z reklamami. Ceny za sprzątanie to faktycznie jakieś nieporozumienie, zwłaszcza za garaż.

Offline

 

#24 2012-04-25 18:03:05

shamtu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 48
Punktów :   

Re: Nowe uchwały - to chyba kpina !!!

3xNIE, ale sama piaskownica przy obecnym placu przydałaby się, Wydaje mi się że koszt byłby nie wielki.

Offline

 

#25 2012-04-25 18:43:52

 krzyhood

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 177
Punktów :   

Re: Nowe uchwały - to chyba kpina !!!

ja tez jestem na nie, kolejne przedszkole...NIE, z obydwu stron mnostwo halasu..NIE i jeszcze zakaz korzystania z placu dla nieprzedszkolakow w godzinach pracy przedszkola ?? A co to, wlasciciel tych lokali ma monopol na ten teren za blokiem 23A??

Offline

 

#26 2012-04-25 19:02:26

Sebek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-03
Posty: 31
Punktów :   

Re: Nowe uchwały - to chyba kpina !!!

Własnie przeczytałem maila od az na temat tych uchwał, nie wspomina jednak o kosztach budowy tego placu zabaw i kto ma je ponieść. A wyposażenie placu zabaw ze wszystkimi atestami i odpowiednią nawierzchnią to koszt kilkudziesięciu tysięcy złotych. Raczej spory wydatek, ma byc prezent od wspolnoty dla przedszkola? Przedszkole zniknie, jak któś juz wcześniej wspomniał, a koszty ponosimy my. Pomyłka jakas.

Offline

 

#27 2012-04-25 20:10:19

shamtu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 48
Punktów :   

Re: Nowe uchwały - to chyba kpina !!!

A widzieliscie zebranie pod smietnikiem, o ktorym jakos nikt nas nie informowal, a jak zdazylismy uslyszec dotyczylo wlasnie owego przedszkola i placu zabaw????

Offline

 

#28 2012-04-25 20:15:32

RaNo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 202
Punktów :   

Re: Nowe uchwały - to chyba kpina !!!

Przecież zaproszenie jest w wątku obok

Offline

 

#29 2012-04-25 20:20:56

shamtu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 48
Punktów :   

Re: Nowe uchwały - to chyba kpina !!!

Nie no super! Domyslic sie ze w watku pod tytulem: "najdrozsze sprzatanie na swiecie" bedzie slowo o spotkaniu z potencjalnym administratorem to kurde nie wiem jasnowidzem trzeba byc!! Informacje o takim spotkaniu na przyszlosc trzeba umieszczac w jakims bardziej widocznym "miejscu" i z wiekszym wyprzedzeniem, a nie w tym samym dniu.

Ostatnio edytowany przez shamtu (2012-04-25 20:24:33)

Offline

 

#30 2012-04-25 21:04:40

irmenix

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 16
Punktów :   

Re: Nowe uchwały - to chyba kpina !!!

W temacie spotkania nic straconego, wszelakie informacje dopiero otrzymamy. W skrócie można powiedzieć,
że rozmawialiśmy na temat możliwości zmiany sposobu zarządzania wspólnotą i związanymi z tym faktem możliwościami.
Co za tym idzie, możliwością utworzenia zarządu, który mógłby przekazać zarządzanie wspólnotą wybranej firmie.
O wszelakich sprawach nadal decydowałaby większość w głosowaniu.
Byłby to podstawowy krok we wszelakich zmianach.
W rozmowach brał udział również potencjalny kandydat zajmujący się zarządzaniem nieruchomościami.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ホテル イラク AtĂŠny zaręczyny w wellness Ciechocinek